Ultraviolet: farba roka 2018 je výrazná!

Ultraviolet: farba roka 2018

Komplexná a expresívna. Taká je farba roka 2018: ultraviolet, ktorá v sebe kombinuje tajomno vesmíru a originálnosť.  Na mólach svetových dizajnérov sa objavili aj jemné odtiene levanduľovej a ametystovej, čo nám dáva nespočetne mnoho alternatív ako si ju začleniť do šatníka. Kombinácie dokážu byť naozaj pestré, vsaďte a svoju vynaliezavosť!

Jemný akcent
Zďaleka najjednoduchší spôsob, ako nosiť ultraviolet je zakomponovať ju do outfitu v  podobe dobre premysleného detailu. Topánky, náhrdelník či iný doplnok vám zabezpečí štýlovú a originálnu reprezentáciu tejto výnimočnej farby.

Farebný experiment
Ak máte záujem experientovať s farbou, skúste odvážnu kombináciu ultraviolet a kvetinových šiat alebo kabátu! Červená, ružová a aj žltá a zelená sa krásne spájajú s týmto odtieňom a vytvoria vám hravý a svieži look.

Fialová krása
Ak vám nechýba odvaha a ste extravagantný typ, jednoznačne vyskúšajte odtiene fialovej aj v líčení. Dokonalou voľbou je rúž, ktorý vám vyčarí štýlový, futuristický vzhľad. Jednoznačne neostanete bez povšimnutia.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná  fotografia: pinterest.com
Galéria: Cellbes.sk, Twinset, Engelsrufer-Anjelské zvončeky, bytove.parfumy.sk, MAC kozmetika, Reserved, Zara, styleholic.com