ÚĽAVA OD SUCHEJ POKOŽKY S NOVOU LÍNIOU AVON DERMA. Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Povedali by ste, že za posledných 20 rokov zaregistrovala kozmetická spoločnosť viac než 750 patentov? V inováciách pokračuje naprieč svojim portfóliom a aktuálne prináša novinky Avon Care určené na starostlivosť o pokožku. Línia sa postará aj o tú najsuchšiu pokožku a dopraje jej potrebnú hydratáciu.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

 

Pokožka si predovšetkým v chladných zimných mesiacoch vyžaduje extra starostlivosť. Špeciálna línia Avon Care DERMA pomáha pokožke získať späť svoj krásny vzhľad a príjemný pocit. Je obohatená o hydratačný komplex zvláčňujúcich látok a jojobový olej, ktorý okamžite prináša úľavu od svrbenia. Práve to je sprievodným javom suchej pokožky, zároveň ju intenzívne hydratuje a upokojuje.

 

Obnovujúce telové mlieko so zvláčňujúcimi zložkami
Objem: 400 ml
Bežná cena: 7,20 €
Obnovujúce telové mlieko pre extrémne suchú pokožku okamžite zvyšuje hydratáciu pokožky, upokojuje náročnú extra suchú pokožku a navyše zlepšuje funkciu kožnej bariéry.

 

Obnovujúci krém na ruky so zvláčňujúcimi zložkami
Objem: 75 ml
Bežná cena: 3,30 €
Obnovujúci krém na ruky pre extrémne suchú pokožku má koncentrované zloženie pre okamžitú úľavu. Ponúka 24-hodinovú hydratáciu suchej a popraskanej pokožky a účinkuje aj počas umývania rúk.