Uľahčite si svoj biznis s výhodami inteligentnej virtuálnej kancelárie

Zdroj obrázka:/Shutterstock.com

Nielen hľadanie, ale aj riadenie kancelárskych priestorov je v dnešnej dobe na čas i náklady náročné. Zaobstarať si vhodnú lokalitu v rámci optimálneho rozpočtu preto môže byť nielen pre začínajúce, ale aj dlhé roky fungujúce firmy náročné. Využitím služieb registračného sídla firmy v podobe virtuálnej kancelárie môžete tieto problémy jednoducho vyriešiť.

 

Tu je len niekoľko výhod, ktoré registráciou svojej firmy na takejto online adrese získate.

Väčšie súkromie

Nakoľko nie je v zákone z registračného hľadiska forma sídla firmy nijako špeciálne zadefinovaná, je možné na tento účel využívať akúkoľvek adresu, s ktorou sa na základe získaných povolení môžete zapísať do Obchodného registra. V podstate to platí aj pre váš vlastný byt alebo dom. Dokonca to nemusí byť ani prevádzka, v ktorej vykonávate svoju podnikateľskú činnosť.

To je výhodné, no ak sa rozhodnete na podnikanie využívať adresu domu alebo bytu, môže to ohroziť vaše i súkromie ostatných členov rodiny. Dnes už nie je najmenší problém po zadaní konkrétnych údajov do Googlu vyhľadať vás nielen na základe URL zdroja, ale aj obrázka a presnej lokality. Avšak, klienti, ktorí sa objavia pred vašimi dverami v sobotu ráno, sú pravdepodobne to posledné, čo by ste chceli.

Preto je lepšie využívať na označenie firmy a jej zápis do Obchodného registra inteligentnú virtuálnu kanceláriu.

 

Lepší imidž

Skvelá vec na virtuálnej kancelárii je aj to, že si jej priestory v podstate môžete slobodne vybrať  kdekoľvek na svete. Registráciou vašej firmy v prestížnej kancelárii od MojeSidlo bude vaša spoločnosť zobrazená ako profesionálnejšia a úspešnejšia a dobrý firemný imidž potom povedie aj k zvýšeniu obchodného predaja.

 

Adresa s dobrým menom

Firemnej pošty býva veľmi veľa. Ak by však mala spamovať vašu domácnosť a súkromné účty, môže to ohroziť vaše súkromie aj pohodlie. Vďaka službe virtuálnej kancelárie budú doručené zásielky na adresu vašej firmy organizované, mať svoje miesto a vy o ich obsahu na požiadanie kompletný prehľad!

Zásielky alebo balík môžete v prípade potreby upgradovať na službu preposielania pošty a osobne si všetky dôležité informácie preštudovať. Komfort šitý na mieru každému podnikateľovi je presne to, čo servis virtuálnej kancelárie prináša. Ak preto hľadáte spôsob, ako sa venovať biznisu bez časových aj finančných obmedzení, toto riešenie je skvelá cesta.

Zdroj: Ľuboš J.