UKÁŽTE SVETU SVOJE PRAVÉ JA! Ukončená súťaž!

Myslíte si, že poznáte AVON? Naozaj?! Každú sekundu Avon predá 3 rúže, čo je viac ako ktorákoľvek iná značka. Spoločnosť nepoľavuje a okrem mnohých noviniek sa venuje aj stáliciam dekoratívnej kozmetiky. Legendárne matné i krémové rúža teraz prichádzajú až v piatich nových odtieňoch rovnako ako aj obľúbený rýchloschnúci lak na nechty. Privítajte jar v nových odtieňoch a skrášlite si tak aj bežný deň.

#WatchMeNow #SledujteMa #AvonIsChanging #AvonSaMeni

 

Malé radosti robia deň. Nespoliehajte sa na iných a aj vy si spravte svoj deň krajší. Doprajte si nový rúž alebo si v pohodlí domova pripravte dokonalú manikúru. Alebo oboje! Je to na vás.

Rúž Matte Legent
Objem: 3,6
Bežná cena: 7,00 €
Legendárna klasika prichádza hneď s piatimi novými odtieňmi. Páčia sa vám tmavé odtiene, no bojíte sa, či sa vám budú hodiť? Odhoďte rozpaky a noste odtiene, aké sa vám páčia s hrdosťou. Veď ak nie teraz, tak kedy?

 

Rúž Créme Legend
Objem: 3,6 g
Bežná cena: 7,90 €
Rúže už dávno nie sú doplnkom len na špeciálnu príležitosť. Stali sa neodmysliteľnou súčasťou make-up rutiny takmer každej ženy. Či už ostávate doma, idete na nákup alebo do práce, krémová stálica vám vyčarí úsmev vždy, keď sa pozriete do zrkadla. Teraz navyše v piatich nových odtieňoch! Jedným ťahom získate sebaistotu a vnútornú silu.

 

Rýchloschnúci lak na nechty Pro Colour
Objem: 10 ml
Bežná cena: 4,50 €
Laky na nechty si každá z nás pamätá už od mladého veku. Nalakované nechty nám dali pocit, že sme súčasťou veľkého ženského sveta, aj keď sme boli len malé dievčatká. Obľúbené laky na nechty Pro Colour teraz navyše prichádzajú v piatich nových odtieňoch! Trocha farby predsa poteší každého. Navyše lak garantuje trvácnu farbu, zaschne za 60 sekúnd a jedným ťahom dosiahnete plné krytie.