TROPICKÁ INŠPIRÁCIA letná plážová kolekcia Sinsay

Snívate o dovolenkovom relaxe na pláži? Alebo sa možno vaše deti tešia na hru v hotelovom bazéne? Vďaka letnej ponuke Sinsay ľahko pripravíte celú svoju rodinu na prázdninové dobrodružstvá!

 

Romantická prechádzka po pláži alebo vodné športy? Výber je na vás! Doplňte perfektne
padnúce bikiny, spojte ich so slnečnými okuliarmi, plážovými šatami a cíťte sa ako skutočná
filmová hviezda. Ak plánujete tráviť čas aktívnejšie, určite sa vám zídu jednodielne športové plavky, ktoré si poradia aj s extrémnymi výzvami.

V ponuke pre mužov nájdete aj všetko, čo potrebujete na vytvorenie kompletného plážového looku: plavkové šortky v mnohých farbách, žabky, ale aj rôzne druhy pokrývok hlavy, ako sú bejzbalové šiltovky a čiapky.

Najmenší nájdu v Sinsay množstvo farebných, radostných vzorov a potlačí, ktoré ich naladia na prázdninovú náladu. Medzi plavkami a šortkami budú aj tie s obľúbenými postavičkami z najkrajších animákov. Zábava na pláži musí byť bezpečná – čiapky ochránia deti pred slnkom a praktické fľaše s vodou zabezpečia správnu hydratáciu. V plážovej kolekcii nemohli chýbať hračky: nafukovacie lopty, plávacie kolesá, nafukovacie rukávy, okuliare a samozrejme sady hračiek do piesku.

Pripravte sa na rodinnú dovolenku – celú plážovú kolekciu nájdete vo vybraných predajniach, na sinsay.com a v aplikácii.

Zdroj: Bohuš M.