Triky, vďaka ktorým budete na firemnom večierku za hviezdu

Zdroj obrázka: Rawpixel.com/Shutterstock.com

Napriek rôznym obmedzeniam z minulosti sa firemné akcie a večierky konajú neustále. Túžba, byť na tejto udalosti za hviezdu, je preto snom každej z nás. Avšak, to, ktorý outfit si na firemný večierok zvolíte, závisí predovšetkým od príležitosti oslavy a od miesta, kde sa koná.

 

Na  veľmi slávnostné, oficiálne príležitosti, ktoré váš šéf organizuje napríklad v luxusnej reštaurácii, je veľmi pravdepodobné, že budete potrebovať vhodné večerné oblečenie, ktorým môžu byť aj nádherné spoločenské šaty.

Na druhej strane, ak vás manažment pozve na letnú párty, ktorá sa koná v priestoroch súkromnej firmy, zvolené veci bývajú o niečo neformálnejšie. Čo sa týka výberu outfitu, potom si môžete zvoliť aj každodenný outfit s niekoľkými trendy doplnkami a šik topánkami, ktoré dodajú potrebný šmrnc.

 

Podľa čoho sa obliecť?

Vždy je najlepšie si vopred zistiť, kde sa firemný večierok koná a či existuje špecifický dress code . Podľa toho už získate prvé indície, ako sa na oslavu vhodne obliecť. Ak si stále nie ste istá, máte možnosť urobiť si prieskum u kolegýň.

Ak je udalosť spojená s oslavou významného úspechu, nezabudnite sa okrem outfitu poistiť aj vhodným darčekom pre obchodných partnerov!

 

Módne trapasy, ktorým sa treba vyhnúť

Zvýrazniť svoje prednosti na večierku samozrejme môžete. Pri výbere outfitu by ste však mali dbať na to, aby nepôsobil príliš vtieravo a  vyhnúť sa nasledujúcim faux pas:

  • Príliš hlboký dekolt.
  • Príliš krátke sukne.
  • Príliš tesné nohavice alebo šaty.
  • Priehľadné látky.
  • Príliš veľa a príliš okázalých šperkov.
  • Vysoké topánky s vysokými podpätkami.

Najdôležitejšie je, aby ste zostali verné svojmu štýlu  a zvolili si look, v ktorom sa na firemnom večierku budete cítiť pohodlne. Ak na výber veľa možností nemáte, vezmite si na večierok aspoň luxusnú spoločenskú kabelku, ktorá celý outfit oživí.

Zdroj obrázka: Rawpixel.com/Shutterstock.com