Trendy náramky Cruciani

Talianska odevná značka Cruciani od svojho vzniku v roku 1992 v sebe snúbi tradíciu s excelentnou talianskou klasikou. Náramky z čipky makramé sú v Taliansku obrovským hitom. Nekonečný počet vzorov a farieb z nich robí doslovnú zberateľskú vášeň.

Nosia sa ku všetkému, ideálne hneď niekoľko naraz. Cruciani ponúka svoje náramky v niekoľkých tematických kolekciách ako napríklad srdce, motýľ, štvorlístok, Kate-nekonečno, Disney postavičky, či láska a šťastie. Každá z kolekcií má symbolický význam a svoje špecifické posolstvo. Kvalitná výroba a punc Made in Italy robí z náramkov naozaj vynikajúci módny doplnok avšak tiež hodnotný darček.

 

Zaujímavosťou je napríklad spolupráca s diamantovou firmou Damiani, ktorej výsledkom je limitovaná kolekcia osadená striebrom a diamantmi. Módny dom Cruciani taktiež spolupracoval aj so spoločnosťou Disney. Výsledkom sú kolekcie najznámejších Disney postavičiek-Mickey Mouse, a detské kolekcie Káčer Donald a Popoluška.

 

Na Slovensku sa náramky Cruciani predávajú od februára tohto roka. V súčasnosti sa predáva už teraz 18 kolekcií pre dospelých a 9 kolekcií pre deti. Nové kolekcie sa neustále pridávajú. V ponuke okrem náramkov Cruciani nájdete aj trendové kožené kabelky – 100% Made in Italy a nádherné šatky. Celú ponuku a všetky informácie nájdete na internetovom obchode www.naramkycruciani.sk alebo www.cruciani.sk a tiež v  sietí predajní Moloko v Bratislave a v ďalších predajniach po Slovensku. Alebo na facebookovej stránke – Naramky Cruciani.