Trendy farba tohtoročnej jesene: Škoricová!

Trendy farba tohtoročnej jesene: Škoricová!

Teplé farby škorice , či kakaa sú typickými  prírodnými odtieňmi, ktoré dodávajú nositeľke, ktorá ich zaradí do svojho šatníka príjemný pocit pohody. Miesto si našla v mnohých kolekciách známych návrhárov našla najmä škoricová a to nielen pre svoju nadčasovosť a živelnosť. Farba je nesmierne štýlová a vďaka svojej jedinečnosti bude dokonalou farbou tohtoročnej jesene. A aký škoricový módny kúsok by vám v škoricovom odtieni rozhodne nemal chýbať?

 

Kabát
Výber správneho kabáta je každú sezónu ťažkou úlohou pre všetky módne maniačky. Trendy tohtoročnej jesene sú ale jasné. V kurze sú tzv. županové strihy na zaväzovanie a to práve v  žiarivej škoricovej farbe. V kombinácii so základnými farbami ako biela, čierna poprípade krémová, bude váš outfit pôsobiť čisto a sofistikovane. Takýto štýlový a hlavne ikonický kúsok vám rozhodne rozžiari aj pochmúrnejší zimný deň.  Škoricová výborne padne ženám, ktoré vyniknú v teplých odtieňoch.

Kostým
Ak hľadáte spôsob, ako priniesť škoricovú do vášho pracovného šatníka, kostým je vždy dobrá voľba. Pôsobí elegantne, žensky a má ten správny pánsky šmrnc. V kostýme škoricovej farby budete pôsobiť energicky a trendy. Nosiť ho môžete s horčicovou, čiernou, purpurovou, ale aj červenou. V kurze sú klasické strihy a kostými s nohavicami, ale aj sukňami.

Doplnky
Voľba doplnkov na túto sezónu je tiež nezanedbateľne dôležitá. Škoricová farba pôsobí na doplnkoch nesmierne nápadne a luxusne. S kvalitnými čižmami a kabelkou rozhodne nešliapnete vedľa.  Krásne sa prepoja s outfitom v jemnejších farbách a vyniknú v kombinácii s bledšími , krémovými odtieňmi.

 

Zdroj:Nina Murárová
Ilustračná fotografia:
Pinterest.com
Galéria: Twinset, Kara, Pietro Filipi, La Femme, cellbes.sk