Trendy doplnky na zimu 2021

Zima je síce o teplom oblečení a o množstve vrstiev, ale aj v tomto ročnom období sa dá vyzerať štýlovo a trendy. Zimné outfity takisto ponúkajú dostatok priestoru doplnkom, ktoré však vedia byť aj maximálne praktické.

A viete ktoré doplnky sú túto zimnú sezónu „top voľbou“?

 

Trendy rukavice
Rukavice sú najpodceňovanejším zimným doplnkom. Túto zimnú sezónu sa stali veľmi obľúbené pletené rukavice najmä ak sú zdobené rôznymi aplikáciami. Navyše vás príjemne zahrejú v tej najtuhšej zime. Návrat hlásia aj staré známe palčiaky, ktoré v kombinácii s čiapkou rovnakého materiálu pôsobia nesmierne  hravo. Ak chcete skôr elegantnejší kúsok, investovať sa vám oplatí do klasických kožených rukavíc. Vďaka jednoduchému a elegantnému strihu sedia kožené rukavice dokonale každému typu a tvaru ruky. Tie vyrobené z kvalitnej kože, sú odolnejšie, preto ich môžete nosiť každý deň bez ohľadu na počasie alebo teploty. Do pozornosti sa dostávajú aj tzv. „fashion“ modely, ktoré v konečnom dôsledku spĺňajú funkciu šperku. Zdobené môžu byť perličkami, mašľou alebo cvokmi.

 

Výrazný šál
Z doplnku, ktorý slúžil vyslovene na zahriatie sa už pred rokmi vykľula poriadne trendy záležitosť. Nie je totižto šál ako šál. Pletený a farebný, vzorovaný a dlhý, hladký a elegantný, na výber máte rok čo rok z množstva materiálov, dĺžok a vzorov. Zrejme netreba pripomínať, že šál osviežuje zimný outfit natoľko, že je jedným z hlavných kľúčových prvkov celého outfitu. Aj preto je istotou mať v šatníku hneď niekoľko modelov. Túto sezónu sa zamerajte na mohutnejšie kúsky, farebnejšie a vzorovanejšie modely, ktoré vás nieleže zahrejú ale aj dokonale doplnia váš outfit.

 

Moderná obuv
Nielen oblečenie, ale aj obuv robí človeka. Vysoké čižmy po kolená sú ako stvorené pre dámy, ktoré si cenia eleganciu a pohodlie. Dajú sa nosiť takmer k všetkému, dobre vyzerajú s džínsami a zimnou bundou ale aj s kabátom a sukňou alebo vlnenými šatami.  Moderné sú aj členkové čižmy s elegantným detailom kožušiny a viazaním. Biker boots alebo aj tzv. bikerky, patria už niekoľko sezón medzi veľmi obľúbenú obuv. Túto sezónu stavte na klasické čierne s viazaním, no ak chcete predsa len trošku vytŕčať z davu, môžete vyskúšať aj vybíjané či bikerky so zlatými detailmi. Hodia sa k nohaviciam, ale aj k rýdzo ženským šatám či sukniam a v  kombinácii s oversize kabátom si ich doslova  zamilujete!

Autor: Nina Murárová
Ilustračná fotografia: pinterest.com
Galéria: La Femme, Twinset, Björn Borg, Cellbes.sk