Móda a štýl

Trend leta: Biele šaty!

Biele šaty sú najlepšou voľbou, ak chcete vytvoriť ženský, sofistikovaný a nadmieru elegantný outfit či už pre všedný deň alebo na špeciálnu príležitosť. Biela farba je vždy spájaná s čistotou, eleganciou a krásou.

Elegantné
Šaty bielej farby vám v správnom strihu umožnia vyzerať štýlovo a elegantne, bez ohľadu na to, čo diktuje tohtoročná móda a trendy.

Klasické puzdrové sú vhodné do kancelárie, na meeting či pracovné stretnutie. Do kombinácie k nim zvoľte ľahké sako, lodičky alebo sandále a nezabudnite na jemné a decentné doplnky.

Do mesta
Biele casual šaty by nemali chýbať počas letných dní v šatníku ani jednej z nás. Nielenže v nich nie je teplo ale sú praktické, pretože ich iba jednoducho hodíte na seba, ale dajú sa modelovať presne podľa vášho štýlu. V kurze sú tento rok opäť košeľové a hravé dievčenské strihy, ktoré môžete šikovne skombinovať s teniskami. Môžete sa držať farby a ostať pri jemných doplnkoch v odtieni bielej a krémovej alebo outfit rozbiť žiarivejšími farbami. Rozhodnutie je na Vás.

Na dovolenku
Biele šaty krásne vyniknú na dokonale opálenej pokožke. To je dôvod, prečo sa biele šaty sa stali nevyhnutnými v lete a najmä počas dovolenkovej sezóny. Najlepšiu kombináciu docielite ľahkými plážovými šatami a jemnou kabelkou či taškou v prírodných odtieňoch. Do štýlovej kombinácie vám už viac nebude treba.

Autor: NIna Murárová
Ilustračná fotografia:  Pinterest.com
Galéria: H&M, pietro filipi, cellbes.sk La Femme, asos.com

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top