Trápia vás chladné večery? Zavolajte si na pomoc Karpatské KB!

KB Tea - zelený

Jar je predo dvermi a slnko vyslalo prvé nesmelé lúče.  Príjemné denné teploty však striedajú veľmi chladné večery. Ako sa čo najpríjemnejšie zohriať? Na pomoc si môžete prizvať horúce čaje s Karpatským KB ? .

Začiatkom marca nás potešili prvé náznaky jari. Napriek o niečo vyšším denným teplotám sa ešte zimný chlad nerozlúčil. Nejeden z nás večer rád siahne po šálke teplého čaju. My sme sa rozhodli skombinovať klasický nápoj so slovenskou novinkou – Karpatským KB s príchuťou klinček a škorica. My sme sa rozhodli skombinovať klasický, svetoznámy nápoj s alkoholom, ktorý je na slovenskom trhu pomerne novým a chuťovo veľmi zaujímavým.  Vznikol ochutením tradičného slovenského Karpatského KB, do ktorého boli pridané výťažky z klinčeka a škorice. Nudnému čaju dodá nový rozmer nielen v chuti, ale aj vôni.

 

KB Tea -čiernyKB Tea -čierny

Ak ste priaznivcami pikantnosti, horúci drink, ktorého základom je čierny čaj, bude pre vás to pravé. Nápoj sa vyznačuje sladkastou a komplexnou vôňou, ktorá je plná korenistých tónov čerstvo napečeného sladkého pečiva a čaju.  Osloví vás plná a príjemná sladkastá chuť, ktorú dotvorí prirodzene horká dochuť čierneho čaju.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
2 cl Perníkový sirup
Jablkové plátky, škorica
Čierny čaj

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček , sirup, koreniny a ovocie pridáme do servírovacieho skla a zalejeme pripraveným čiernym čajom, ktorý je vychladený na teplotu vhodnú na pitie.

 

Karpatský teplý zázvorKarpatský teplý zázvor

Karpatský teplý zázvor poteší predovšetkým milovníkov chute a vône zázvoru.  Nápoj je  intenzívny a zároveň svieži. Napriek tomu, že je nápoj horúci, jeho chuť pôsobí osviežujúco a lahodne. Nápoj zároveň prehreje.  Karpatské KB Klinček Škorica dodá tomuto drinku špecifickú príchuť. Klinček chuť zázvoru zvýrazní a zintenzívni. Zázvor v kombinácii s koreninami zahreje a lieči.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
Zázvorové plátky
Klinčeky
Horúce zázvorové nealko pivo

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček, zázvorové plátky a koreniny pridáme do servírovacieho skla a zalejeme nahriatym zázvorovým nealkoholickým pivom, ktoré je vychladené na teplotu vhodnú na pitie. Môžeme dozdobiť plátkom zázvoru, mletou škoricou a klinčekmi.

 

KB Tea – zelenýKB Tea - zelený

Nápoj sa vyznačuje sladkastou chuťou a komplexnou vôňou plnou korenistých tónov  a čerstvo napečeného sladkého pečiva. Recept je možné pripraviť ako z jazmínového, tak aj zo zeleného čaju. Chuť tohto nápoja je harmonická, najprv plná a sladkastá a na pozadí jemne korenisto svieža, s príchuťou bylín.

Čo budeme potrebovať?
4 cl Karpatské KB Škorica Klinček
2 cl Perníkový sirup
Jablkové plátky, škorica
zelený jazmínový čaj

Návod na prípravu
Karpatské KB škorica a klinček, sirup, koreniny a ovocie pridáme do servírovacieho skla a zalejeme pripraveným zeleným čajom, ktorý je vychladený na teplotu vhodnú na pitie.

Ak vás naše jednoduché tipy na horúce drinky zaujali, viac inšpirácií nájdete aj na www.karpatskebrandy.sk

 Nazdravie!