Na toto vaše deti nezabudnú: Tábor na Bali

Bali
DCIM108GOPRO

Exotická dovolenka sa nemusí vždy spájať len s rodinnou dovolenkou, relaxom na pláži a opaľovaním sa. Zažiť pravú exotiku môžu aj vaše deti v detskom tábore, ktorý je, povedzme, len trochu luxusnejší. Prázdniny na Bali aj s výučbou jogy budú pre vaše ratolesti nezabudnuteľným zážitkom.

Bali je prezývané ostrovom bohov a vďaka svojej čarovnej prírode, nádherným plážam a kolíske duchovna láka každoročne tisícky turistov. Táto exotika vábi mladých nielen kvôli surfovaniu, ale možnosťou zažiť tu napríklad pravé poznanie jogy a meditácií. A tie viac romantické duše občas skryto túžia, podobne ako Julia Roberts vo filme Eat, Pray and Love, nájsť tu svojho princa. Novinkou, ktorú ponúka cestovná kancelária Victory Travel, je však tábor pre deti na tomto čarovnom ostrove. Čo hovoríte, dopriali by ste vašim deťom takéto úžasné prázdniny?

Bali

Pre deti je prostredie na ostrove Bali ideálnym pre všestranný rozvoj. Luxusný táborový pobyt totiž sľubuje množstvo zábavy a oddychu, kúpania, dostatok slnka a aktívneho pohybu. Deti majú možnosť vidieť na vlastné oči ryžové polia, spoznať inú kultúru, rozviť priateľstvá s domácimi. Tábor primárne v anglickom jazyku precvičuje ich jazykové znalosti a podporuje schopnosť komunikovať. A deťom tiež rozvíja chuť spoznávať svet.

Slovensky hovoriaci vychovávateľ a sprievodca priamo z Bali sa postarajú o program detí. Bonusom sú každodenné cvičenia jogy, vďaka ktorým si deti posilnia učebnicami oslabené chrbty, uvoľnia psychické napätie a naučia sa, ako správne dýchať a dostať sa do pohody aj v domácom prostredí. Joga môže napomôcť a podporiť deti a dospievajúcich v zdraví, kondícii a psychickej pohode.

Bali - hry na pláži

Najfotogenetickejšie miesta ostrova, výhľady na ryžové polia a sopky, návšteva chrámu Tanah Lot a Monkey Forest v mestečku Ubud, nenáročný výlet džungľou a osvieženie vo vodopádoch sú len malým výpočtom atraktívneho programu, ktorý tábor na Bali ponúka. K dispozícii je aj certifikovaný učiteľ surfovania a každé dieťa má tak možnosť vyskúšať si aj surfovanie. Čerstvé tropické ovocie neustle k dispozícii a zdravá strava sú v takomto exotickom raji jednoducho samozrejmosťou.

Vyvretý kameň - Bali

Autor: red
Foto: archív CK Victory Travel