To, čo si obúvate o vás prezrádza viac než by ste chceli

Topánky nie sú len každodennou nevyhnutnosťou, ale aj pohľadom do duše ženy. Často nimi dávame najavo zraniteľnosť, ale dokážeme si nimi dodať aj potrebné sebavedomie. Omnoho častejšie však odzrkadľujú našu náladu, ale aj psychické rozpoloženie. Využite silu topánok a prezraďte, len to čo sama chcete.

 

Nie je trend ako trend
Mnohé z nás sa pri výbere obuvi a outfitov sústredia najmä na sledovanie trendov. Tie v súčasnosti vznikajú mihnutím oka a jedným publikovaným príspevkom na sociálnej sieti. Najlepšou cestou je byť sama sebou a originálna.

 

 

Pri výbere dokonalých topánok sa preto nesústreďte len na to, čo sa nosí, ale predovšetkým na to, čo vyhovuje vám.

 

Klikni na obrázok

Odhalené prsty a hra podľa pravidiel
Tie, ktoré dávajú prednosť týmto modelom sú považované za ženy vedomé si svojej krásy a o svoj zovňajšok sa patrične starajú. Hoci sa v ich životoch stále niečo deje, patria k ženám, ktoré vždy hrajú podľa pravidiel. Síce obľubujú vzrušenie, no sú radšej ak sa mu môžu prizerať len na pasívnej úrovni. Pri výbere topánok s odhalenou špičkou siahnite po výraznejších farbách, čím dosiahnete, že z topánok sa stane módny doplnok outfitu.

 

 

Platformy a nevyhnutnosť stability
Ak patria k vaším najobľúbenejším topánky na platforme, patríte k ženám, ktoré majú rady praktickosť stabilitu. Na prvom mieste je u vás komfort a efektivita. Rada si doprajete pekné veci, ale za žiadnych okolností o vás nikto neprehlási, že ste otrokyňou módnych trendov. Sú to práve stabilné platformy, ktoré vás ochraňujú pred pokĺznutiami a chaosom.

 

Klikni na obrázok

Ihličky a vyberaný vkus
Ženy nosiace ihličkové opätky bývajú svojim okolím často podceňované. Opak je však pravdou, ženy nosiace tento typ obuvi sú samostatné, sebestačné a dokážu si poradiť s každou prekážkou. Ich výhodou je produktivita, odvaha a to, že si dokážu poradiť s akoukoľvek mierou pozornosti. Ich poznávacím znamením je vyberaný vkus.

Klikni na obrázok

 

 

 

Baleríny a líderky v úzadí
Balerínky pôsobia nenápadne a nevinne. Ich nositeľky málokedy vyvolávajú nedôveru. O to viac ich okolie prekvapí, že dokážu ťahať za nitky. Sú pracovité, spoľahlivé a nikdy ich nenájdete stáť na výslní. Sú však kráľovnami zákulisia a nezľaknú sa žiadnej práce. Ich výkon je 100 % za každých okolností.

 

Tenisky a sústredenie sa na vytýčený cieľ
Bežecká a športová obuv je dnes už módnou samozrejmosťou. Môžete si ich obuť nielen na voľný čas, ale aj do práce. O ženách, ktoré ich nosia platí jedno pravidlo – sú efektívne a nikdy nestrácajú z očí cieľ. Nepotrpia si na najnovšie trendy, ale na výkon. Tenisky sú pre ne cestou ako sa čo najlepšie dostať do vytýčeného cieľa. Patríte k nim aj vy?

 

 

Viac módnych inšpirácií nájdete na www.ccc.eu alebo v kamenných predajniach CCC.

Zdroj: Simona P.