Tipy na vianočné darčeky! Nečakajte a pripravte si darčeky pre členov vašej rodiny

Možno sa vám to ešte nezdá, ale Vianoce sú pomaly, ale isto za dverami. To znamená je čas pripraviť si darčeky pre vašich najbližších. Ak váhate čo zaobstarať mame, otcovi, manželovi, babičke, alebo tínedžerovi, nasledujúce riadky sú určené presne pre vás.

 

Mama je tá naj

Určite aj vy ste prišli na to, že darovať na Vianoce oblečenie môže byť niekedy poriadne riskantné. Omnoho istejšia je kozmetika, najmä taká, ktorá je niečím špeciálna a obdarovaná osoba ju ocení. Darovať môžete okrem tvárovej kozmetiky tiež telovú, maminy určite nepohrdnú kvalitnými produktami na vrásky. Výborným darčekom pre mamu je tiež napríklad wellness sada, ktorá jej dá na vedomie, že treba oddychovať a nájsť si čas aj pre seba. V takomto prípade sú ideálne kozmetické sety, ktoré obsahujú produkty do kúpeľa poprípade aj telový olej. Pred Vianocami mnohé e-shopy ponúkajú špeciálne darčekové balenia, ktoré obsahujú rôzne bonusy. Okrem zvýhodnenej ceny môže byť darček už slávnostne zabalený, poprípade obsahovať niečo navyše ako napríklad štýlovú kozmetickú taštičku, ktorej sa nejedna mama určite poteší.

 

Muži a ich potreby

Vybrať vhodný kozmetický darček pre muža nemusí byť vôbec jednoduché. Muži sú špecifický v tom, že si na výber kozmetiky ( a vlastne čohokoľvek) oveľa viac potrpia ako ženy. Výborným tipom na darček pre muža však môže byť špeciálna starostlivosť o vlasy, bradu, či fúzy. Mnoho kozmetických značiek a najmä tie, ktoré sú zamerané na prírodné produkty tento sortiment v posledných rokoch ponúka. Muži sa totiž o svoje vlasy a fúzy začali oveľa viac starať (navštevujú špeciálne holičstvá), sú teda na takúto starostlivosť čoraz viac zvyknutý. Potešte teda svojho partnera, muža, priateľa, alebo brata setom kozmetickej starostlivosti o bradu a vlasy. Určite sa poteší!

 

Milá babička

Babička je žena našich životov, ktorá si zaslúži niečo extra. Darujte jej napríklad špeciálne očné sérum, ktoré obsahuje drahokamy. Cena je síce trošku vyššia, ale nie až tak aby ste sa napríklad nemohli viacerý členovia rodiny na darček poskladať. Bonusom navyše je, že ak sérum vypoužívate ostanú vám z neho štyri vzácne kamene, ktoré si babička môže odložiť alebo darovať ďalej.

Ďalším skvelým tipom na darček pre babičku je napríklad kúra na obnovenie vitality pleti. Babička určite ocení kvalitnú kozmetiku, ktorú si možno sama nekúpi. Dopriať jej luxusnejší darček je preto naozaj tou správnou voľbou.

V neposlednom rade nič nepokazíte parfumom, vyhnite sa však značkám a vôňam ktoré sú určené pre mladých ľudí. Babičke predsa len lepšie sadne klasickejšia a ikonickejšia vôňa, ktorá má v sebe silné tóny elegancie.

 

Pre tínedžera

Vybrať vhodný darček pre dospievajúcu dcéru, alebo syna nie je vôbec ľahký oriešok. V zásade sa vyhnite darčekom pri ktorých si nie ste istá, že po nich váš pubertiak 1000% túži. Aj tu však môžete pri meniacich sa preferenciách šliapnuť vedľa. Vedľa však nešliapnete ak investujete do kozmetiky, ktorá  vášmu dospievajúcemu dieťaťu pomôže v boji proti prvým nedokonalostiam pleti, poprípade jeho alebo ju naučí základy starostlivosti o pleť. Výbornou voľbou je v takomto prípade sada čistiacich produktov, ktoré sú zamerané na problematickú pleť. V prípade prírodnej kozmetiky máte navyše nielen istotu, že bylinné zloženie pleť lieči, ale tiež že produkty nespôsobia neželanú alergickú reakciu.

V prípade že je vašim tínedžerom dievča, určite ju poteší aj dekoratívna kozmetika. Investujte do kvalitnejších produktov na prírodnej báze a hlavne doma vysvetľujte že v prípade líčenia je menej niekedy viac.

Veselé Vianoce!
Produkty v galérii nájdete na www.biorganica.sk a www.beautysecret.sk