Tina po dlhom čase vydáva sólo singel : „HLAVNE SA DO MŇA NEZAMILUJ“!

Po spoluprácach, ktoré mala Tina posledný rok, prichádza tentokrát so sólo singlom a zaujímavým vizuálom presne na deň svojich narodenín. Skladba „ https://youtu.be/F5jSn61upM0  „ atmosféricky pripomína teen´s dobu, ktorá spomienkovo prenesie fanúšika nielen textom, ale najmä klipom k prvým láskam.

 

Tina je meno, ktoré netreba hudobne predstavovať. Inšpiratívna žena, umelkyňa a matka, to všetko podčiarkuje túto interpretku. Novinka, ktorá vznikla v režisérskej produkcii Cesar Production predstavuje spracovanú myšlienku „hlavne sa do mňa nezamiluj“, ktorá je kinematograficky spracovaná z pohľadu herečky a influencerky Clarisse Taty, nie priamo od interpretky.  O mix master a celkovú hudobnú produkciu sa postaral Fillipian.

„Text vznikal približne na 4-týkrát, vždy sa menila téma. Pár dni pred termínom nakrúcania klipu som sa zobudila s tým, že potrebujem spracovať tému “hlavne sa do mňa nezamiluj”. Vnímam to všade naokolo. Život ukazuje, že je dôležité hrať fér a jednať na rovinu. A to som chcela podčiarknúť, aby ľudia úprimne vyjadrili svoje postoje a pocity“, vysvetľuje tému Tina.

Po skladbe „Čo ak“ / https://youtu.be/fvq02TpqkZk  /, ktorá uzrela svetlo sveta pred dvoma rokmi je skladba „ 11“ prvou sólo skladbou, okrem songov, kde participovala ako hosť.

„Zatiaľ to vyzerá tak, že áno. Pripravujem single v žánroch, ktoré som ešte nerobila a som rada, že aj po 20 rokov na scéne mam stále možnosť priniesť niečo nové. Presne ako aj tento 80´s sound“, hovorí speváčka.

Námet na klip vznikal postupne a veľmi spontánne, keď Tine poslala poslednú verziu textu talentovaná mladá speváčka Laris.  Lyrics ako aj vizuál je postavený do tretej osoby, preto diváka priamo vtiahnu raw zábery, aby vynikol príbe realisticky.

„Laris mala moje prozaické poznámky a mala voľnú ruku na to, ako ich zapracovať. A urobila to fantasticky. Hlavná myšlienka klipu je oslava slobody a úprimnosť.  A keďže mám rada symboliku vo veciach, ale v tomto prípade ide naozaj o to, aby som 11.3. nám všetkým urobila radosť a sebe ju znásobila“, uzatvára dnešná oslávenkyňa Tina.

Zdroj: Jana T.