Tilda Swinton: Módna ikona!

Tilda Swinton

Módni návrhári, redaktori a fotografi ju jednoducho milujú. Škótske korene jednoznačne nezaprie. Jej ,,inakosť“ vzbudzuje záujem. Črty tváre, oči, uši, či vysoká extrémne štíhla postava ju robia výnimočnou. Tilda patrí medzi najväčšie módne ikony a nejedna žena by si z jej ,,ženskosti“ mohla brať príklad. Keď vie žena nosiť pánsky a zároveň ženský štýl je to predurčenie na úspech v oblasti módneho priemyslu. A práve toto nedokáže každá žena, no Tilda je jednou z nich. Nechajte sa inšpirovať jej eleganciou a nadčasovosťou trendov a outfitov, ktoré nosí.

Streetstyle
Zemité prírodné farby, klasická čierna a anjelská biela prevládajú v šatníku  Tildy Swinton. Svoj casual look pretvára skôr do pánskych strihov a v tej podobe by ste ju mohli stretnúť aj niekde na ulici. Nohavice sú jej ,,best friend“ a dokáže k nim zladiť mokasíny, baleríny, či opätky.

Dáma na červenom koberci
Druhá a zároveň úplne odlišná tvár Tildy je, keď sa zahalí do snehovo bielych, vínových či modrých ako nebo, saténových šiat a vyrazí tým dych všetkým zúčastneným. Jej vysoká a štíhla postava je priam reprezentatívna a v obtiahnutých šatách sa krásne vyníma. Dámy, ktoré si to môžete dovoliť nehanbite sa ukázať svoje krivky.

Pánsky štýl
Žena dokáže ukázať svoj sexepíl aj prostredníctvom pánskeho štýlu, keď zvolí správny materiál, farbu a strih. Nohavice a saká jej postave pristanú a jednoznačne si je vedomá ako to využiť. Lesklé materiály celkovému dojmu pridajú kus elegancie a šmrnc.

Autor: AVE
Fotky: www.pinterest.com, zoot.sk, topankovo.sk, asos.com,