Thomas Puskailer spôsobil chaos na Karlovom moste pri nakrúcaní vianočného videoklipu!

Vždy pozitívne naladený Thomas Puskailer pripravuje pre svojich fanúšikov ďalšie prekvapenie! Už čoskoro uvedie na hudobný trh novinku „What About Christmas“. Vianočný singel s romantickým videoklipom je najmä o láske a o čare Vianoc. Nakrúcať klip na turisticky vychytených miestach Prahy nebolo jednoduché! Vypočujte si novinku Thomasa Puskailera s ukážkou videoklipu!

Sympatický spevák, muzikálový herec a model nemieni zaspať na vavrínoch! Popri divadle a modelingu sa naplno venuje hudbe. Sexi spevák nahral ďalší singel s názvom „What About Christmas“.K vianočnej piesni nakrúcal Thomas Puskailer aj videoklip. Novinka je o návrate domov na Vianoce k milovanej osobe.

„V klipe účinkuje aj moja manželka Abbie, je o dvoch ľuďoch, ktorí sa veľmi milujú. Vianoce sú vždy o tom špeciálnom pocite, kedy sa tešíte na príchod domov k osobe, ktorú najviac milujete. O radosti z toho, že svoju lásku vidíte a spolu si vytvoríte to čarovné kúzlo Vianoc.“ vyznal sa Thomas Puskailer.

Videoklip k novinke nakrúcal Thomas Puskailer v rôznych zaujímavých lokalitách Prahy. V klipe diváci spoznajú aj miesta zo známeho amerického trháku!

„Praha má veľa krásnych miest a zákutí. Vo videoklipe sme siahli po úplnej klasike ako je Karlov most, Kampa, Václavské námestie a Karlín. V klipe sa objavia úplne rovnaké miesta ako vo filme „Mission: Impossible“, kedy americký tajný agent Ethan Hunt v podaní Toma Cruisa naháňa zločincov.“ smeje sa Thomas Puskailer.

Nový videoklip Thomasa Puskailera režíroval Celso Destefano. Pod jeho taktovkou nakrúcal Thomas aj klip ku skladbe „Moneytree“. Talentovaný spevák si spoluprácu s režisérom veľmi pochvaľuje.

„Je to veľmi šikovný a profesionálny režisér. Spolupracovať s ním je vždy úžasný zážitok. Počas nakrúcania bola veľká sranda. Určite budem s Celsom aj naďalej spolupracovať.“ Uviedol obľúbený spevák.

Keďže sa vianočný videoklip nakrúcal na naozaj turisticky vychytených miestach, Thomas Puskailer aj so štábom museli vstávať veľmi skoro ráno.

„Nakrúcať na Karlovom moste nie je vždy jednoduché. Turisti z celého sveta sa zastavovali a blokovali prechod. Museli sme preto vstávať naozaj skoro a poradiť si s tým ako spievať na začiatku novembra a zároveň mať pri tom sneh a pocit Vianoc“ s úsmevom vysvetlil Thomas Puskailer.

Singel“What About Christmas“ https://www.youtube.com/watch?v=iz0ruKPyYic

Premiéru videoklipu „What About Christmas“ si fanúšikovia Thomasa Puskailera môžu pozrieť už 2.decembra 2013.