Thermal pre milovníkov zábavy

Ženy obľubujúce adrenalín si určite prídu na svoje v THERMAL CORVINUS Veľký Meder. Len minulý rok otvorilo stredisko sedem nových adrenalínových atrakcií. Ich súčasťou sú šmýkačky a tobogany exotických tvarov a pestrých farieb.

Návštevníkom posytujú prejazd toboganovým potrubím s vyústením na obrovskú rampu alebo do pestrofarebného lieviku. Spolu s kĺzačkami a šmýkačkami má stredisko k dispozícii jedenásť adrenalínových atrakcií. V zariadení samozrejme nesmú chýbať bazény. Termálne kúpalisko ich má spolu deväť a všetky sú v plnej prevádzke. Geotermálna voda v stredisku má blahodárne účinky na pohybové ústrojenstvo. Ak máte problémy s kĺbami, trápi vás chrbtica alebo potrebujete zregenerovať svalstvo určite si prídite zaplávať.

Thermal pre milovníkov zábavy

Areál sa vyznačuje útulným prostredím, čomu napomáha bohatá zeleň a priľahlý lesopark. Nechýbajú stravovacie zariadenia fast foodového aj reštauračného typu. Pre maminy s deťmi je počas leta k dispozícii ostrov drobčekov, kde sa tím zabávačov postará o ratolesti, zatiaľ čo rodičia môžu pokojne relaxovať. Stredisko celoročne organizuje animačné programy. Otvorené je denne od 9.00 do 21.00 hod. Počas letnej sezóny zaplatí dospelý návštevník za celodenný pobyt 9,5 Eur. Rodinný balík určený pre dve dospelé osoby a jedno dieťa vyjde rodinný rozpočet na 22 Eur. Veľký Meder sa môže popýšiť najvyšším počtom slnečných dní na Slovensku. Online informáciu o počasí vám prinesie monitoring webkamery, ktorý nájdete na webovej stránke strediska. www.corvinus.sk