Teplých farieb sa v zime báť nemusíte!

Vzhľad je pre všetky ženy nesmierne dôležitý. Ich snaha dbať o vlastný zovňajšok je každodenným rituálom. V prípade známych osobností platí  toto pravidlo dvojnásobne. Sú totiž pod prísnym drobnohľadom verejnosti v každej situácii.Známa moderátorka Andrea Chabroňová je vždy perfektne upravená. Aj ona sa nechala inšpirovať tipmi profesionálneho vizážistu značky Dermacol Tomáša Vidu, ako sa nalíčiť do chladných zimných dní či na slávnostné večierky.

„Všetkým ženám odporúčam, aby sa neváhali zveriť do rúk profesionálnemu vizážistovi, ktorý im poradí, ako sa perfektne upraviť na rôzne príležitosti. Líčenie potom zvládnu aj v pohodlí svojho domova,“ hovorí Andrea Chabroňová.

Denné líčenie

Pleť: V zimnom období je pleť namáhaná a vystavovaná veľkým teplotným rozdielom. Starostlivosť o ňu sa stáva preto ešte významnejšou. Pre udržanie sviežeho vzhľadu počas celého dňa nezabudnite pred samotným líčením pleť dôkladne očistiť. Najprv pleťovým mliekom, potom použite pleťovú vodu, čím odstránite nečistoty. Na záver naneste výživný krém. Obnovuje ochrannú bariéru pleti, zabraňuje stratám vody z pokožky a chráni ju pred voľnými radikálmi a negatívnymi vplyvmi prostredia.

Make-up: Podkladová báza PEARL ENERGY MAKE-UP BASE pripraví pleť na nanesenie hydratačného make-upu. Na dosiahnutie žiarivého vzhľadu doň primiešajte pár kvapiek bronzujúceho fluidu SHEER FACE ILLUMINATOR SUN BRONZE.

Oči a obočie: Na celé pohyblivé viečko naneste svetlú farbu. Ideálne vám poslúžia napríklad penové očné tiene MOON TOUCH. Vnútorný kútik oka rozjasnite bielym očným tieňom a na vonkajší použite trocha hnedej farby. Oči zvýraznite kajalovou ceruzkou a nezabudnite ani na riasenku. Vytvarované obočie jednoducho zvýraznite hnedou ceruzkou.

Tip vizážistu Dermacol Tomáša Vidu: Ak nemáte po ruke gél na tvarovanie a fixáciu obočia, poslúži vám aj priesvitný lesk na pery. Naneste tenkú vrstvu a pomocou aplikátora uhlaďte obočie do požadovaného tvaru.

Pery: Ani pri každodennom líčení v zime netreba zabúdať na úpravu pier. Nebojte sa použiť kontúrovaciu ceruzku a rúž. Zvoľte však jemnejšie farby, ktoré budú ladiť s líčením. Nezabúdajte, že rúž by mal byť hydratačný.  LIP SEDUCTION LIPSTICK má vysoko kryciu a ľahkú krémovú textúru, ktorá pery okamžite vyhladí, dodá im hodvábnu jemnosť a vytvorí na nich ochrannú vrstvičku. Olejčeky a vitamín E pery vyživujú, hydratujú, podporujú regeneráciu a bojujú proti ich popraskaniu. Ak obľubujete lesk, neváhajte použiť BRILLIANT LIP GLOSS, pery budú pôsobiť plnšie.

Nechty: Výrazný červený odtieň laku 5 DAY STAY NAIL POLISH doladí a rozžiari váš celkový vzhľad. Vydrží perfektne 5 dní, neolupuje sa, nebledne a nestráca lesk.