Móda a štýl

Tenisková mánia

Tenisková mánia

Či sa nám to páči alebo nie, tenisky sú jedným z najväčších hitov posledných rokov. Skvele sa hodia nielen k športovým outfitom, ale aj k sukniam, šatám, kostýmu. Skrátka ku všetkému. Výraznejšie kúsky dokážu outfit krásne oživiť či vytvoriť zaujímavý kontrast.

Chameleón
Tenisky sú veľmi zaujímavý fenomén. Podľa mňa ich nosí v postate každý. Niekto ich berie ako čisto športovú záležitosť a nosí ich len prechádzky alebo do posilňovne či v nich zabehne pár kilometrov. Potom sú tu tí druhí, ktorí absolútne podľahli tejto vlne a nosia tenisky ako módny doplnok. A sú aj takí, ktorí ich zbierajú a lovia všetky limitky.

Do koča aj do voza
Pre tých, ktorí tenisky nevnímajú iba ako čisto športovú obuv sa otvára nekonečno možností, ako tenisky kombinovať. Pre konzervatívcov je tu nesmrteľná kombinácia modrých džínsov, bieleho trička a tenisiek. Odvážnejší si trúfnu skombinovať tenisky so sukňou, ale pokojne aj s elegantným kostýmom či spoločenskými šatami.

Prečo to skrátka ladí aj keď to neladí?
Ide práve o ten kontrast, ktorý dokážete vytvoriť kombináciou športového kúska (neplatí to len o teniskách) a jeho elegantného náprotivku. Vznikne tak zaujímavá a výrazná kombinácia pútajúca pozornosť.

Tento spôsob kombinovania si obľúbili hviezdy, modelky, influencerky po celom svete ako Katie Holmes, Gigi Hadid, Selena Gomez (je tvárou značky Puma). Dokonca čaru tenisiek podľahla aj dánska korunná princezná Mary J

Zdroj: AVE
Foto: pinterest

 

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top