Ten pravý (kabát) nájdete túto jeseň v F&F

Hľadáte ho všade, ale stále nič. Dúfate, že ten pravý sa objaví? Túto sezónu budete mať v F&F opačný problém, lebo tých pravých kabátov bude hneď niekoľko.

Jeseň opäť prináša zvieracie motívy, ktoré sa striedavo strácajú a opäť vracajú do módy. Preto určite neurobíte krok vedľa, ak si zaobstaráte kožuch s leopardím vzorom. V mestskej džungli vám zaručí patričnú pozornosť. Ak sa však nechcete chváliť cudzou kožou, odporúčame ružový kabát. Vo svojich kolekciách ho predstavili viacerí návrhári a F&F nie je výnimkou. Ružový kabát zlepší náladu v akomkoľvek počasí a vďaka nadčasovému prevedeniu ho môžete nosiť k vysokým topánkam aj k farebným teniskám, ktoré sú nielen vďaka Karlovi Lagerfeldovi a jeho kolekcii pre Chanel tak  trendy. Úplný „úlet“ je ružový kožuch, slovo neprehliadnuteľný pri ňom nadobúda nový význam. Podobné predstavila značka Gucci v kombinácii s topánkami s hadej kože. Zaujímavým kúskom je bezpochyby aj horčicová parka, ktorá bude vyzerať skvele ku károvaným nohaviciam či sukniam.

Nechcete ísť do výrazných farieb ani vzorov? Vyskúšajte ťaviu či sivú variantu, sú elegantné a ľahko kombinovateľné. Práve tieto farby sú ideálne na monochromatické outfity. Milujú ich celebrity ako Kim Kardashian či návrhári na čele s Calvinom Kleinom alebo Acné. Tradičnou farbou je čierna. Nuda sa však konať nebude. Kožušina, kožené lemy či celé kožené rukávy a zaujímavé strihy zaručia, že v množstve tmavých kabátov bude ten váš od F&F jedinečný.

S F&F bude výber toho pravého (kabátu) príjemnou udalosťou, ktorú oceníte aj o niekoľko sezón neskôr !