Tehuľky ako zo škatuľky

Rovnako ako si žena užíva tehotenstvo, to aké je krásna a všetky tie obdivné pohľady navôkol si môže užívať aj tehotenskú módu. Tá nemusí byť len neforemná a založená na rozťahaných šatách, nohaviciach na traky a rozchodených teniskách. Naopak, môže byť vtipná, sexy a samozrejme pohodlná- to v prvom rade😉

Bruško je krásne, treba sa ním pochváliť

Tehotenské šaty nemusia zákonite vyzerať ako plachta Raťafáka Plachtu, ktorý nás vždy v nedeľu rozosmieval svojim poletujúcim páperím na hlave. Práve naopak. Ide o vzácny okamžik v živote každej ženy  a preto si ho treba adekvátne vychutnať. Pokojne si dajte obtiahnuté šaty, hoc aj vyrobené z teplákoviny, aby boli mäkučké a pohodlné. Alebo využite komfort elastických materiálov, ktoré sa vašim novým krivkám dokonale prispôsobia v každom štádiu tehotenstva.

Zvýraznite prednosti

Tehotenstvo so sebou pre niektoré ženy určite prináša mnoho útrap, niektoré ani nevedia, že sú v požehnanom stave. Ale čo si všimnú všetky a všetci sú zväčšené objeme v istých partiách. Tak sa za ne nehanbite a ukážte aj tie. Mimoriadne efektívne sú v tomto prípade šaty stiahnuté pod prsiami. Ich výhodou je, že sukňa býva zvyčajne voľná a preto sú ideálne aj na tieto horúce dni.

Pokojne aj v teniskách

Ale nie vo vyšmatlaných spred troch sezón. Urobte si radosť a kúpte si síce pohodlné, ale mimoriadne trendy žiarivé tenisky. Aby ste vytvorili zaujímavý kontrast oblečte si k nim sukňu, šaty –mini alebo maxi. Skrátka niečo ženské.

Zdroj: http://picshype.com/, outfitideashq.com, heightsoffashion.typepad.com, www.jennifarley.com, imsomoda.atspace.co.uk, www.nadyana.com, style-advisor.com