TEEKANNE EISTEE a ochutnajte novinku Kokos & Ibištek

Máte radi ľadový čaj, ale odrádza vás jeho zdĺhavá príprava? Vďaka čajovým vreckám TEEKANNE EISTEE vás už tento problém trápiť nemusí. Zalievajú sa totiž studenou vodou a perfektný čajový drink s nimi vykúzlite behom pár minút. Pripravte si doma prírodný ľadový ovocno-bylinkový čaj TEEKANNE EISTEE a vychutnajte si lahodné osvieženie bez zbytočných cukrov a kalórií. K existujúcim deviatim príchutiam tento rok pribudol desiaty, exoticky ladený variant TEEKANNE EISTEE Kokos & Ibištek.

 

Nová príchuť Kokos & Ibištek nadchne predovšetkým milovníkov exotickejších chutí. Kombinácia sladko voňajúceho kokosu a osviežujúceho ibišteka. Stačí jeden dúšok a zaplaví vás prázdninová pohoda. Na pláž pod slnečník vás prenesie aj ľadový čaj TEEKANNE EISTEE Broskyňa & Maracuja, v ktorom sa dokonale snúbi aróma šťavnatých broskýň a tropického ovocia.

K slovenskému letu neodmysliteľne patria jahody, maliny alebo ríbezle. Môžete si ich vychutnať na mnoho spôsobov a ich vôňu si môžete užiť okrem iného aj v lahodných ľadových čajoch TEEKANNE EISTEE Jahoda & Limetka, Malina & Citrón alebo Ríbezle & Citrón, kde ich príjemne dopĺňajú osviežujúce citrusové tóny.  Kto si potrpí na klasiku, môže siahnuť po osvedčenej kombinácii Čierny čaj & Citrón, prípadne po sladšej verzii
Čierny čaj & Broskyňa.

Obzvlášť aktívnych športovcov poteší rad EISTEE Sport, ktorý ponúka hneď dve príchute – sviežu Jablko & Citrón obohatenú o dávku horčíka a tropický variant Mango & Pomaranč s extra dávkou vitamínov. A fanúšikov letného drinku Hugo si zaiste získa ľadový čaj s rovnakým názvom s neodolateľnou chuťou a vôňou bazy, mäty a limetky. TEEKANNE EISTEE Hugo je perfektná nealkoholická alternatíva k populárnemu kokteilu, ktorú si môže dopriať každý.

Všetky ľadové ovocno-bylinkové čaje TEEKANNE EISTEE sú zo 100% prírodných surovín, neobsahujú žiadne pridané cukry a nemajú žiadne kalórie, sú preto perfektnou možnosťou, ako si vychutnať lahodné letné osvieženie bez výčitiek.

A aká je teda príprava ľadového čaju TEEKANNE EISTEE?

  • Jedno čajové vrecko zalejte 250 ml kvalitnej studenej vody.
  • Nechajte lúhovať 5–8 minút.
  • Užívajte si letnú pohodu s osviežujúcim drinkom v ruke.

Na zdravie!

Objavte aj ďalšie chute čajov Teekanne alebo vyskúšajte rôzne čajové recepty. Pre viac informácií a tipov navštívte www.teekanne.sk.

Zdroj: Teekanne