Teavana – najočakávanejší comeback tohto leta!

Teavana – najočakávanejší comeback tohto leta!

Premýšľate o tom, čím by ste sa v lete osviežili? Navštívte kaviareň Starbucks a vyskúšajte ľadový čaj Teavana. Ide o príjemne vychladený nápoj s ovocnou chuťou, ktorý vám dodá energiu do horúceho letného dňa.

Sila tropického osvieženia
Tropické teploty znamenajú, že prázdniny sú konečne tu! Preto si v tomto období nezabudnite nájsť ideálne osvieženie, ktoré vám prinesie úľavu vo vlne horúčav. V takom počasí je najlepšie siahnuť po úplne novej chuti najobľúbenejšieho letného nápoja. Teavana Mango Black Tea Lemonade je kombináciou čierneho čaju s mangovým sirupom. Na Slovensku je v ponuke prvýkrát a jej úžasná schopnosť osvieženia vás určite prekvapí. Vyskúšajte už teraz tento nový variant ľadového čaju Teavana a pocítite doslova explóziu ovocnej chuti.

Teavana – najočakávanejší letný hit!
Teavana Iced Tea Lemonade sa do kaviarní Starbucks vracia ako nespochybniteľný hit medzi osviežujúcimi nápojmi. Jej tajomstvom, ktorému podliehajú fanúšikovia na celom svete, je originálna chuť, ktorá je výsledkom špeciálneho spôsobu prípravy.

„Teavana Iced Tea Lemonade je kombináciou vysoko kvalitného čaju a starostlivo vybraných ingrediencií s pridaním ľadu,“ hovorí Starbucks Coffee Master Jaroslav Rajoš. „Jedinečnú chuť dosiahneme v priebehu prípravy dôkladným pretrepávaním, ktoré zvýrazní všetky vlastnosti použitých ingrediencií. Vytvoríme tým výnimočne osviežujúci nápoj, ktorý je ideálnym riešením pre horúce dni,“ dodáva Coffee Master.  

Zmes osviežujúcich chutí
Okrem novej Teavana Mango Black Tea Lemonade nájdu naši zákazníci v kaviarňach tiež známu Teavana Peach Green Tea Lemonade, ktorá je zmesou zeleného čaju s tónmi sladkej broskyne a nádychom zázvoru, a variant Teavana Blackberry Mojito Green Tea Lemonade – kombináciu zeleného čaju, ostružinového sirupu a mäty s trochou citrónovej limonády. Každý z týchto čajov vás osvieži a zároveň vám zdvihne náladu. Môžete sa u nás zastaviť tiež na ľahkú desiatu a vybrať si niektorý z našich sendvičov plnených čerstvou zeleninou. Navštívte kaviareň Starbucks ešte dnes a zistite, akú chuť bude mať toto leto!