Talentovaná Gigi Hadid sa stala tvárou Maybelline New York

Príťažlivá devätnásťročná Gigi Hadid sa už objavila na prehliadkach návrhárov ako je Marc Jacobs, Giles, Sonia Rykiel, Jean Paul Gaultier, Jeremy Scott a Chanel. Gigi však nedosahuje úspechy len na prehliadkových mólach, je tiež talentovanou jazdkyňou a volejbalovou hráčkou. Rovnako ako do modelingu je zapálená aj do drsného športu – boxovania.

Svojou silnou osobnosťou vyjadruje hodnoty značky Maybelline New York, a tak sa stala ich novou globálnou tvárou. Zaradila sa tak medzi slávne ambasádorky Maybelline, medzi ktoré patrí i Christy Turlington, Adriana Lima, Jourdan Dunn, Emily DiDonato, Marloes Horst a Kemp Muhl.

Ešte len devätnásťročná Jelena Hadid, známa ako Gigi Hadid, už stihla nazbierať veľa úspechov na prehliadkových mólach aj v športe. Do atraktívneho sveta módy vstúpila už vo veľmi útlom veku – ako dvojročná. Svoju kariéru začala ako modelka v reklamných kampaniach Baby Guess, Guess Kids a neskôr Guess. Po niekoľkých rokoch na čas prerušila aktivity v modelingu a úspešne sa venovala jazdectvu a volejbalu, kde sa ako juniorka dostala do kvalifikácie na Olympijské hry.

V roku 2012 však neodolala a vrátila sa späť do sveta modelingu. O dva roky neskôr sa prvýkrát objavila na prehliadkových mólach New York Fashion Week 2014 v kolekciách módneho návrhára Jerremyho Scotta a značky Desigual. V tomto roku zažiarila tiež na London Fashion Week so značkou Giles a na Paris Fashion Week v spojení so značkou Chanel a s návrhármi Jean-Paulem Gaultierom a Soniou Rykiel. V priebehu roka 2014 sa umiestnila v niekoľkých rebríčkoch top modeliek.