Takko predstavilo kolekciu jar/leto 2015

Včerajšia módna akcia obľúbenej, etablovanej nemeckej značky sa niesla pod heslom: Kolekcia jar/leto Takko je sladká ako návšteva cukrárne! Priestory podniku Au Café, kde sa prehliadka konala, boli vyzdobené v štýle luxusnej cukrárne. Reštaurácii dominoval „candy bar“ plný sladkostí, steny a strop oživili kvetinové brmbolce a balóny v pastelových farbách, štýlové boli i kostýmy hostesiek – cukrárok.

Takko predstavilo svoju kolekciu pre jar/leto 2015. Dominovali v nej najmä sladké farby. Prvú sekciu ovládli pastelové tóny ako bledo modrá, svetlo ružová, krémová, kávová.

Druhú prezentovali farby ako korálová, žiarivo zelená, tyrkysová a ružová. V kolekcii však nechýbali ani klasickejšie, elegantné modely, ktoré mohli hostia uvidieť v tretej – čiernobielej sekcii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Kolekcia jar/leto ponúka nohavice na voľný čas, taktiež rozmanité strihy džínsov i elegantné nohavice do kancelárie. Letu budú kraľovať krátke dĺžky, ako u sukní, tak aj v prípade šiat a šortiek. Vrchnú časť odevov bude tvoriť najmä úplet, ktorý doplnia rôznorodé kabáty: trenčkoty, baloňáky, blejzre, džínsové bundy či koženky. Celú kolekciu rozžiarili doplnky, hlavne bižutéria, kabelky a šatky.

 


Prehliadku sprevádzala svojim hudobným vystúpením sympatická speváčka Zuzana Smatanová, ktorá má k móde, ako väčšina žien, kladný vzťah: „Módu mám rada, zaujímam sa o ňu i o nové módne trendy. Nová jarná kolekcia Takko mi príde veselá a farbená, určite si ju obľúbia hlavne mladšie ročníky.“