Tajomstvo-The Secret pokračuje: je tu Zázrak!

V týchto dňoch vychádza nová kniha od Rhondy Byrne, autorky bestselleru Tajomstvo-The Secret, z ktorej sa iba na Slovensku predalo vyše 100.000 výtlačkov. Neuveriteľné číslo na náš malý trh a Byrne sa tak zaradila medzi málo top autorov, ako je J.K.Rowlingová s Harry Potterom, či Dan Brown s Da Vinciho kódom. Jej Zázrak vás totiž môže zmeniť. Môže vám ukázať novú cestu, ako žiť ešte kvalitnejší a krajší život…

Mali by sme byť vďační za zdravie, ktoré býva vrtkavé. Aj za drobné okamihy, ktoré prežívame, lebo nikdy nevieme, kedy sa môžu skončiť. Buďme vďační za rodinu, ktorá nás podrží, keď treba…za priateľov, ktorých máme…aj za prácu, lebo mnohí ju nemajú. A pociťujme vďačnosť za peniaze, ktorých je niekedy málo, no oveľa ťažšie by bolo, keby chýbali úplne…

Rhonda Byrne ponúka v novinke Zázrak fantastickú 28-dňovú cestu, vďaka ktorej lepšie porozumiete vzťahom, zdraviu či peniazom. Základom je vďačnosť, ktorá nám môže od základov zmeniť život. Ak totiž človek nie je vďačný za to, čo má, nebude mať nikdy viac, myslí si Rhonda Byrne.

Určite poznáte zákon o tom, že každá akcia vyvoláva rovnako veľkú reakciu. Zadefinoval ho Newton. A Rhonda Byrne dodáva – Každá akcia vďačnostivždy vyvolá rovnako veľkú reakciu dávania. Čiže už samotná vďačnosť vyvoláva reakciu dávania! A čím je vďačnosť úprimnejšia, tým viac dostanete.

Podľa mnohých čitateľov i kritikov je Zázrak neuveriteľným pokračovaním bestselleru Tajomstvo-The Secret. Je rovnako pozitívny, motivujúci a dokáže zmeniť ľudí. Na Amazon.com získala kniha v hodnotení 4,7 hviezdičky z 5 a množstvo pochvalných recenzií.