Tá pravá atmosféra v meste i na chate s F&F Home

Sviatky pokoja a radosti sú o nezameniteľnej atmosfére. Práve detaily vytvárajú kúzlo domova. Niektoré doplnky sú univerzálne natoľko, že sa dajú inštalovať do interiéru aj po skončení Vianoc. Iné si počkajú, aby o rok opäť zažiarili. F&F Home vie, ako si zabezpečiť príjemné chvíle v meste i na chate.

Zlatá, kráľovná medzi farbami, dokáže podporiť sviatočnú atmosféru a dodať jej šmrnc a dotyk luxusu. Elegantný svietnik prežiari obývačku a ostane štýlovým doplnkom aj po sviatkoch. Extravagantný flitrovaný vankúš bude na seba jednoznačne pútať pozornosť a doplniť ho môže i čierno-biely s motívom zimného mesta.

Chata v zime má osobité čaro, obzvlášť ak v nej trávia čas ľudia, ktorí sa maju radi. Medzi nich bude rozhodne pasovať vankúš s jeleňom, či inými zvieratami v zimnej krajine. Vianočnú vôňu podporí aj pot pourri či difuzér zdobený vianočnými motívmi a ozdobami. Potom už na okno len sviečku v tvare dreva, rozprávky, koláčiky a oddych.

Tradície nie sú pre každého. Vytvoriť si doma atmosféru exotiky je jednoduché s kolekciou China Girl od F&F Home. Slávnostný stôl bude vďaka netradičnému tanieru vyzerať ako na vlnách a namiesto klasických farieb Vianoc je možne dekorovať si domácnosť vo fialovej, tyrkysovej či žltej farbe.