Svižná pomocníčka pre krásny a zdravý úsmev – až 7x účinnejšia v boji proti zubnému povlaku. Ukončená súťaž!

Zdravý a krásny úsmev je výsledkom dôkladného čistenia chrupu. Vďaka precíznej starostlivosti o zuby na nich neostanú ani mikroskopické zvyšky potravy, ani povlak, v ktorom sa rady množia choroboplodné baktérie.

 

Dodržať správnu techniku čistenia, vydržať „pidlikať“ zúbky dostatočne dlhý čas a neopomenúť ani tie najskrytejšie miesta na zuboch hlavne v zadnej časti dá poriadne zabrať. Ak si chcete byť istí, že sa o svoje zuby staráte podľa odporúčaní stomatológa, zaobstarajte si svižnú pomocníčku na jednoduchú, avšak pedantnú ústnu hygienu – sonickú zubnú kefku Orava Stomafresh. Pri umývaní nerotuje, ale vibruje – a to rýchlosťou až 31 000 sterov/min. Vďaka tomu odstraňuje až 7-krát viac povlaku ako manuálna zubná kefka. Aj pri takejto čistiacej sile však ostáva šetrná k ďasnám, starostlivo ich vymasíruje a prekrví, čím podporí ich zdravie. V repertoári pre dokonalý chrup má až 5 režimov čistenia (čistenie, jemné čistenie, masírovanie, leštenie a bielenie) a praktický časovač vypnutia, aby ste si zuby čistili presne v takom časovom intervale, ktorý je potrebný na dôkladnú ústnu hygienu. Vďaka šikovnému cestovnému puzdru ju môžete mať so sebou kdekoľvek a kedykoľvek aj s dvomi čistiacimi hlavicami a podstavcom na nabíjanie. Môže byť vaša za 49,90 €. Po čase, keď sa vám čistiace hlavice opotrebujú, si kúpite 4 ks náhradných hlavíc do sonickej zubnej kefky Orava Stomafresh len za 8,90 €.

Aj vďaka tejto svižnej pomocníčke pri dentálnej hygiene bude pre vás každodenná starostlivosť o zdravý a krásny úsmev zábavou – s pocitom, že sa o zuby staráte precízne.

Je skvelým tipom na užitočný vianočný darček pre vašich blízkych.
www.orava.eu