Krása a kozmetika

Svetová výstava DIOR teraz exkluzívne v Prahe

Je pravda, že na kultúrny život sa najmä v našom hlavnom meste nemôžeme sťažovať. Ale, predsa len mám pocit, že v tomto je naša veľká sestra – rozumej stovežatá Praha o niečo ďalej. Aspoň čo sa módy týka sa tam toho deje akosi viac. Ale nevadí. Praha je našťastie kúsok a preto na kultúrne zálety môžeme aj tam.

 

The Art of Color
Súčasťou každej jednej prehliadky je okrem šiat neodmysliteľnou súčasťou aj make-up. A to nie hocijaký. Aspoň na tých top prehliadkach top módnych domov ide o veľa. O trendy, o netradičné kombinácie o čerešničku na torte. Dior je jednoducho ikona – nielen v móde, ale aj v líčení. Presne o tom sa budú môcť návštevníci výstavy The art of Color presvedčiť na vlastné oči.

Naprieč časom
Vďaka výstave sa návštevníci budú môcť ocitnúť vo výnimočnom svete farieb Dior- od jeho začiatku až po súčasnosť. Budú svedkami evolúcie farieb vo svete módy a budú môcť sledovať úžasné zasnúbenie najvyššej módy a make-upu.

Úžasná výprava
Svet farieb pod taktovkou Dior. Dozviete sa v čom sa odlišuje kreatívny proces pri tvorbe módy a líčenia. Ako veľmi sú dôležité tmavé farby alebo v akých prípadoch sa Dior inšpiroval kultovými kúskami z kinematografie. Skrátka celá výstava je úžasnou výpravou do sveta farieb a čarovnej krajiny módy a profesionálneho make-upu.

Výstavu si môžete pozrieť v pražskom Centre Chodov do 31.10.2019

 

Zdroj: AVE
Foto: pinterest.com

To Top