Svet zvierat Natoons sa vracia v novej edícii Kinder Surprise

Všetci milovníci čokoládového prekvapenia Kinder Surprise zbystrite. Tento rok sa znova môžete tešiť nielen na lahodnú mliečnu čokoládu, ale aj na novú kolekciu obľúbených zvieracích postavičiek Natoons. Nájdete v nej figúrky zvierat z rôznych kútov sveta a môžete tak ľahko so svojimi najmenšími preskúmať prostredie, v ktorom títo krásni tvorovia žijú. Navyše vďaka bezplatnej aplikácii Applaydu môžete svojej postavičke jednoducho vdýchnuť život a zažiť s ňou množstvo ďalších dobrodružstiev.

 

V Kinder Surprise na vás čaká celkom 16 zvieracích postavičiek. Tešiť sa môžete napríklad na mierumilovnú pandu, neohrozenú pumu, inteligentného slona, ​​prefíkanú opicu alebo napríklad na roztomilého oslíka. Každá figúrka z edície Natoons je úplne jedinečná. Vďaka starostlivému spracovaniu, realistickým detailom a pohybom tela všetky zvieratká obohacujú hru detí a ešte viac rozvíjajú ich fantáziu.

Pri figúrke to však nekončí. Každé zvieratko môžete nechať ožiť v bezplatnej zábavno-náučnej aplikácii Applaydu, ktorá je určená nielen pre deti od 4 do 9 rokov, ale aj pre celú rodinu. Okrem náučných hier, zábavných príbehov a nespočetných šikovných aktivít sa tiež dozviete všetko potrebné o vašej figúrke – napríklad v akom prostredí žije, čím sa živí alebo aký zvuk vydáva. K tomu vám postačí naskenovať QR kód z letáčika uloženého vo vnútri čokoládového vajíčka Kinder.

Nová edícia Kinder Surprise Natoons je dostupná od augusta do konca novembra a je podporená TV spotom, aktivitami v mieste predaja, a tiež kampaňou na sociálnych sieťach.

Nechajte vaše deti objavovať obľúbené zvieratká a ich prirodzené prostredie s Kinder Surprise a Applaydu!

Zdroj: Ferrero