Svadba je nezabudnuteľná udalosť

Premýšľate, čo si túto sezónu kúpite, aby ste si slnečné dni užila štýlovo? Nechajte sa inšpirovať americkou značkou GANT. Tá Vás vo svojej novej kolekcii jar/leto 2014 pozýva na dokonalý svadobný víkend obklopený priateľmi, rodinou a širokým príbuzenstvom.

Je to dobre oblečená a farebná scenéria skladajúca sa z dlhých a elegantných šiat určených pre deň D a šik štýlov na ďalší deň. Dáma v tejto sezóne kombinuje dobre padnúce saká, univerzitnú potlač a „malé modré“ šaty s množstvom doplnkov. Kolekcia spája americké ležérne oblečene s európskym dobre padnúcim strihom a tie spoločne vytvárajú svieži, aktualizovaný štýl, ktorý zvýrazňuje ducha tejto oslavy lásky. Návrhári kladú dôraz najmä na klasickú štíhlu siluetu, z ktorej vyžaruje elegancia a ženskosť. Vodové výstrihy sa krásne vlnia a je v nich zachytená podstata jednoduchého a predsa šik letného štýlu. Čipka je v tejto sezóne nutnosťou a farby odtieňov smotanovej a šampaň spolu s akvarelovými pastelmi vytvárajú efekt kontrastu farieb.

 

Urobte si radosť a príďte do jednej z predajní GANT nasať atmosféru letnej svadby. Každý si tu nájde svoj obľúbený kúsok – bude to saténová bundička s kvetinami? Vzorované šortky? Letné sako v pastelových farbách? Rozhodnutie necháme na Vás. Či už sa na svadbu chystáte, alebo len chcete toto leto vyniknúť, nechajte sa inšpirovať nadčasovým dizajnom a veľkou dávkou moderného ducha.

Náš tip: Vyberte si čipkovanú sukňu a zlaďte ju napríklad s mikinou a oxfordkami. Dosiahnete tak netradičný preppy look.