Súťažte s pralinkami Ferrero o zlatú výhru z dielne ALO diamonds!

Máte radi krásne šperky od ALO diamonds a lahodné pralinky od Ferrero? Potom prichádza vaša šanca spojiť obe tieto vášne dokopy. V novej súťaži môžete vyhrať luxusný náramok so zlatým príveskom v tvare pralinky Ferrero Rocher, alebo dokonca oslnivý set s náušnicami a zlatým príveskom s pravými diamantmi. Losovanie výhercov prebieha od 15. 9. do 31. 10. 2018 spoločne pre Českú republiku a Slovensko.

Pochutnať si na lahodných pralinkách sa vám na jeseň môže príjemne vyplatiť. Kúpte si svoje obľúbené pralinky Ferrero, schovajte si účtenku a zaregistrujte sa na súťažnej stránke www.rocher.sk. Každý deň môžete hrať o štýlový zlatý náramok s originálnym príveskom inšpirovaný pralinkami Ferrero Rocher.

Rovnakou cestou môžete získať aj jeden zo štyroch neodolateľných setov zlatých náušníc a prívesku s diamantmi. Súťažiť o túto výhru však môžete s akýmkoľvek 200g balením Ferrero Rocher, ak zaregistrujete svoju účtenku za nákup aj pomocou originálneho promo kódu z krabičky Ferrero Rocher Gold Edition. Na konci súťaže budú vyžrebovaní štyria výhercovia, ktorí sa budú radovať z tejto jedinečnej trblietavej sady.

Oddajte sa dokonalej chuti praliniek Ferrero a tešte sa na dych berúce šperky ALO diamonds. Možno ich vyhráte práve vy!

Viac informácií a úplné pravidlá nájdete na www.rocher.sk

Ferrero pralinky.