SÚŤAŽ o tri rodinné balíčky žuvačiek MENTOS – mix rôznych príchutí v baleniach do vrecka, kabelky aj do auta v hodnote 20 €! Ukončená súťaž!

VYHRAJTE 3x balík extra šťavnatých žuvačiek MENTOS PURE FRESH pre celú rodinu – mix rôznych príchutí a balení do vrecka, kabelky aj do auta – v hodnote 20 €!

 

Súťaž trvá do 25.11.2020 a mená 3 šťastných výhercov oznámime po ukončení súťaže.

Majte ich vždy poruke – extra šťavnaté, bez cukru a v mnohých príchutiach!

Žuvačka na osvieženie dychu po jedle, pre chuť alebo len tak pre zábavu? Presne to sú žuvačky Mentos Pure Fresh, ktoré milujú deti aj dospelí. Obsahujú výťažok zo zeleného čaju a sú bez cukru. Vo vnútri majú šťavnatú tekutú náplň, ktorá láka na zahryznutie a žuvanie. V ponuke nájdete malé 8 ks balenie do vrecka v typickej Mentos ruličke, praktické 15 ks balenie do kabelky i veľké 30 ks rodinné balenie do auta. Vďaka tomu môžete mať žuvačky Mentos vždy a všade pri sebe – cestou do práce, na mítingu, na rodinnom výlete, po tréningu, na rande, na prechádzke mestom aj keď doma pozeráte svoj obľúbený seriál. Žuvačky Mentos Pure Fresh sú v ponuke v mnohých príchutiach, takže na svoje si príde každý.  Okrem osviežujúcich mentolových príchutí máte na výber aj lahodné ovocné príchute – jahodovú, citrónovú, limetkovú, či obľúbenú príchuť cukrovej vaty.

Ktoré „mentosky“ budú vaše naj? Vyskúšajte ich všetky!
www.mentos.sk