Súťaž – Najkrajší výrobok od mamky

„Čo dokáže mama“

ČO DOKÁŽE MAMA je projekt pre všetky maminky, ktoré sa túžia popri svojich deťoch realizovať. Počas jedného roka fungovania sa doň  pridalo 7000 mamičiek z celého Slovenska, ktoré v skupine na facebooku spoločne uverejnili dokopy už 20 000 výrobkov a služieb.

Keď naše deti zaspia, maminy sa venujú úžasným záľubám – ručným prácam, pečeniu, doučovaniu angličtiny, organizovaniu podujatí, poradenstvu, či športu. Vytvorili sme priestor, kde si môžu výsledky svojej tvorivej činnosti navzájom zdieľať, predávať, kupovať, inšpirovať sa a povzbudzovať. Spoločne sme zorganizovali 15 Mama trhov v rôznych mestách Slovenska a vytvorili celonárodnú súťaž o Najkrajší výrobok od mamky 2015. V spolupráci s materskými centrami otvárame Kreatívne priestory pre mamy. Dnes projekt Čo dokáže mama úspešne funguje v 4 krajinách (Slovensko, ČR, Belgicko, Malta), kde aktivity rozvíjajú slovenské mamičky žijúce v zahraničí.

Chceš sa zapojiť do súťaže o Najkrajší výrobok od mamky?

Zaregistruj sa na andreakovacova.sk/sutaz  do 28.októbra, získaj viac informácií o súťaži a hraj o 2 lístky na konferenciu Umenie Byť Ženou, ktorá bude v Košiciach už 6.11.2016!

Chceš vyhrať lístky ale nemáš výrobok, s ktorým by si sa prihlásila do súťaže Najkrajší Výrobok Od Mamky 2016? Nevadí! Aj tak budeš automaticky po registrácii na našej stránke zaradená do žrebovania o lístky na konferenciu.

Ak svoj výrobok prihlásiš a dostaneš sa do finále, hráš o skvelé ceny.

Zo všetkých prihlásených mamičiek vyberieme 1.novembra 12 finálových výrobkov a spustíme verejné hlasovanie. Do 20.decembra bude možné verejne hlasovať za finálové výrobky a 3 mamičky, ktoré získajú najviac hlasov (like-ov) sa stanú víťazkami.

V súťaži Najkrajší Výrobok Od Mamky 2016 čakajú na teba skvelé ceny:

Zároveň spomedzi všetkých hlasujúcich vyžrebujeme jedného, ktorý vyhrá skvelý víkendový wellness pobyt v hoteli Bojnický Vínny Dom ****. Podmienkou je zanechať email na stránke súťaže v termíne hlasovania (1.11-20.12.2016).

S projektom „Čo dokáže mama“ vyhráva každá!
Ako?
Pridaj sa do skupiny Čo dokáže mama na facebooku. V mega projekte pre mamičky spropaguješ svoj výrobok a otvoríš si tak cestu novým možnostiam!

Bronislava Froncová sa stala víťazkou súťaže minulý rok so svojimi ergonomickými nosičmi pre deti.„Čo dokáže mama“
Prvý nosič si ušila pre seba a jej dcérku Miu, keď bola na materskej a dnes si od nej mamičky objednávajú nosiče z celého Slovenska. Na uliciach je ich vidno stále viac a viac. Jej ergonomické nosiče nájdeš pod značkou BiMBi baby carrier. Viac informácií o súťaži nájdeš na www.andreakovacova.sk/sutaz

Minulý rok sa do finále dostali tieto krásne výrobky od mamičiek:

„Čo dokáže mama“