Sunar Fashion po tretíkrát – nová spolupráca s kapelou Chinaski

Kolekcia, ktorá zaručene pobaví, taká je už tretia kolekcia Sunar Fashion v Čechách. Mamičky a oteckovia môžu svoje deti obliecť do oblečkov s vtipnými a hravými hláškami. Tvorcovia si tento rok na pomoc prizvali obľúbenú hudobnú kapelu Chinaski, ktorá pomohla vytvoriť limitovanú edíciu tričiek pre deti a ich rodičov a zároveň sa stala tvárou kolekcie Sunar Fashion 2015.

„Sme veľmi radi, že náš nápad prísť s oblečením pre deti sa stretol s takým úspechom, že tento rok môžeme predstaviť už tretiu kolekciu. Zostávame u overeného bielo-šedého prevedenie s oranžovými prvkami, klasickú žirafku sme však tento rok vymenili za vtipné hlášky z detského sveta. Prizvať k spolupráci kapelu Chinaski bolo logické, keďže sa prezentujú ako hrdí otcovia a v kapele majú spolu 12 detí. S ich pomocou sme vytvorili nápaditú edícii tričiek pre deti aj ich rodičov, „povedala k novej kolekcii Klára Jakubcová, Senior Brand Manager pre Českú a Slovenskú republiku.

Kolekcia Sunar Fashion pre rok 2015 obsahuje celkovo štyri kúsky oblečenia – body, čiapočku, tepláčiky a šatičky v odtieňoch šedej a bielej s oranžovou potlačou. Vtipných hlášok je potom k nájdeniu celkom šesť – Sunar je IN !, Ja SU narcisov !, Môj pupok ♥Sunar, Bez Sunaru ani prd! Sunar, fakt hustý a Bez Sunaru ani krok.

 

 

Okrem klasickej kolekcie vznikla tiež špeciálna limitovaná edícia detských tričiek, ktoré sú v kombinácii s dámskymi (mamičkovskými) a pánskymi (oteckovskými) tričkami. Hlášky na ne navrhli členovia hudobnej skupiny Chinaski. Design tričiek aj navrhnuté hlášky sa odráža v pesničkách kapely a sú pre nich veľmi typické.

„Ako kapela máme radosť, že môžeme vybočiť z nášho klasického programu a urobiť opäť niečo pre deti. Spolupráca so značkou Sunar je pre nás príjemné osvieženie. Žijeme našimi deťmi a kolekciu sme prepojili s našou hudbou tak, aby potešila ako malé, tak aj dospelých, “ dopĺňa k novej kolekcii Sunar Fashion Michal Malátný za kapelu Chinaski.

 

Pre mamičky hudobníci navrhli hlášku „Stačí len málo a budeme pár …“, pre oteckov zase „Ja som tu vedúci!“. Obe hlášky sú tiež na tričkách pre deti, takže sa môžu hrdí oteckovia a mamičky prechádzať so svojimi deťmi v rovnakom nápaditom oblečenie.