Sugarbird LOVE BUZZ jar/leto 2014

Známa módna značka Sugarbird ponúka zákazníčkam na sezónu jar/leto 2014 naozajstné módne bonbóniky. Značka, ktorá vznikla v roku 2007 stihla za niekoľko rokov svojej pôsobnosti v módnom biznise dosiahnuť naozajstné úspechy Sugarbird je známa svojou spoluprácou s modelkami a populárnymi tvárami showbiznisu, (na Slovensku je to modelka a moderátorka Soňa Skoncová) ktoré svojimi nápadmi pomáhajú k vytváraniu každej novej kolekcie. Jednou z nich je aj maďarská speváčka a najmä krásna žena, Regina Dukai. Regina sa podieľala s dizajnérmi Sugarbird na vytvorení kolekcie s názvom Love Buzz.

Love Buzz je ležérno-elegantná kolekcia,  kde nájdete sexy kúsky ako mini sukne, body či šaty, ale zároveň tiež športové šaty, tuniky a tričká, ktoré definujú jeden z najväčších trendov sezóny, „Sport Luxe“. V kolekcii dominujú farby ako rúžová, šedá, čierna a biela. Nájdete tu takisto túto sezónu populárnu kvetovanú potlač. Kolekcia lásky a zamilovanosti Love Buzz si vás okamžite získa kvalitným krajčírskym prevedením a nesmierne pohodlnými materiálmi.

 

Love Buzz je kolekcia lásky, zamilovanosti a hlavnej štýlovej jarnej pohody, užite si ju aj vy!

 

Kúsky z kolekcie Love Buzz nájdete v predajni Sugarbird Polus Bratislava, ktorá je vám takisto k dispozícií na módne fotenia.

 

Adresa predajne: Sugarbird Polus Bratislava (oproti DM drogérii a Telekom  centru)