Štýlový outfit nový lookbook RESERVED na leto 2020

Je pred Vami leto v meste? Značka RESERVED pripravila skvelý šatník pre blížiace sa mesiace. Pozrite si návrhy značky na leto 2020. Nový lookbook RESERVED predstavuje podstatu skvelého letného šatníka, obzvlášť ak kombinujete profesionálne povinnosti a zároveň oblečenie na trávenie voľného času v meste. V kampani hviezdi Patrycja Gardygajło, jedna z najpopulárnejších modeliek, ktorá už niekoľko rokov pózuje pre editoriály kľúčových módnych časopisov v Poľsku a vo svete.

Leto podľa RESERVED sa zameriava na odtiene šedej a béžovej. Ľahké, saténovo lesklé sako zdôrazňujúce pás, spárované s nohavicami z rovnakého materiálu bude vždy vyzerať skvele. Tento trend môže byť narušený džínsovou košeľou a nohavicami s miernym rozšírením. A čo sveter s V výstrihom, pripomínajúci oblak a A sukňa, alebo ľahká bunda s veľkými vreckami a nohavice s vysokým pásom a zámikmi? Túto sezónu sa nehráme s farbami (dbáme len na to, aby odtiene boli podobné), ale s textúrou materiálov a strihmi. Pokiaľ ide o textílie a textúry, v letných mesiacoch budú in polopriehľadné košele v pastelových farbách, jemné svetre s dierkami a  lesklé odevy inšpirované kožou s výrezmi jemne odhaľujúcimi telo.

Výstrihy sú tiež dôležité, najmä výstrihy na chrbte a americké prieramky, s dôrazom na plecia a štíhly krk. RESERVED nás presviedča, že vždy stojí za to trochu experimentovať s módou. Flitrovaný kostým nie je určený len pre karnevaly alebo silvestrovské párty – už niekoľko sezón nosíme tento set aj na jar aj v lete. Tento odev krásne odráža slnečné svetlo. Na druhej strane stačí málo, aby ste vyzerali módne – tento postoj je už dlho podporovaný napríklad škandinávskymi ženami. Tričko v dobrom strihu je základom mnohých skvelých vzhľadov. Nezabúda sa ani na šaty. Toto leto je číslo jedna popelín a špagetové ramienka.

Paleta farieb v novom lookbooku RESERVED, to nie je len horeuvedená biela a béžová. Nájdete tu aj odtiene levandule, mäty, fľaškovo zelenej, hnedé a modré. K dispozícii je tiež viacfarebná potlač, aj keď nehrá hlavnú úlohu. Doplnky určite stoja za bližší pohľad, najmä sandále s remienkami uviazanými okolo členku a taškou, ktorá sa nosí v ruke, ako aktovka.

Oblečenie z lookbooku RESERVED na leto 2020 lookbook je dostupné v prevádzkach RESERVED a na www.reserved.com.

Zdroj: Bohuš M.