Štýlový deň matiek

Deň matiek

Deň matiek je krásny sviatok, ktorý nám dáva príležitosť vzdať rešpekt a úctu osobám najbližším v našom živote- mamám. Sviatok tento rok pripadá na nedeľu,  14. mája. Okrem tradičnej pozornosti akou sú kvety, či bonboniéra môžete už v dnešnej dobe mamu potešiť výnimočnou maličkostou. Náhrdelníkom, náramkom, klobúkom, kabelkou, či zaujímavým prsteňom.

Doplnky sú skvelým darčekom nakoľko sú trvácne a mamu určite potešia z dlhodobejšieho hľadiska.Výborným darčekom je tiež dekorácia do domácnosti ako napríklad vonná sviečka, či štýlový aróma difúzer. Nič tiež nepokazíte kozmetikou. Mnohé obchody a internetové predajne dokonca ponúkajú pri príležitosti dňa matiek rôzne zľavy, takže je naozaj múdre začať hľadať v predstihu. Nejednu mamu určite poteší beauty vychytávka v podobne vyživujúcej masky na oči, krému, alebo masážneho oleja.

Hoci sviatok je hlavne o tom, že si na svoju mamu spomenieme a dáme jej najavo lásku a vďaku, vkusným darčekom nič nepokazíme. Originalita sa v tomto prípade naozaj cení, veď kto si zaslúži viac darčekovej originality a dôvtipu ako osoba, ktorá nám dala život.

Autor: Nina Murárová
Ilustračná foto: zborovnadbystricou.sk
Produktové fotografie: opasok Twin-Set, náhrdelník Twin-Set, prsteň Engelsrufer, kozmetický set BeautySecret.sk, náramok Takko, hodvábna očná maska Beautysecret.sk, biela katalytická lampa Stone Bytove-parfemy.sk, klobúk Cellbes