Stylove tenisky na platforme – Deichmann

Tenisky na platforme zažívajú slávu už niekoľko jarných sezón. Inak tomu nebude ani v tomto roku. Čím vás však modely v nových kolekciách oproti tým minuloročným zaujmú? Jednoznačne svojou extravaganciou a dizajnom.

 

Chunky tenisky na robustnej podošve nájdete aj v novej jarnej kolekcii DEICHMANN. Tá hrá najrôznejšou paletou sviežich farieb. Tešiť sa môžete predovšetkým na pútavé kúsky vo výrazných sýtych, pastelových alebo dokonca neónových odtieňoch. Fuchsiová, pomarančová, citrónovo žltá, kobaltovo modrá, smaragdovo zelená, ale aj nežná pastelovo ružová či mätovo zelená – výber je len na vás.

Trendom sú ako tenisky s klasickou bielou či bielo-čiernou podošvou, tak neprehliadnuteľné celofarebné modely. Alebo stavíte na módny krémový model oživený farebnou platformou? Hitom aj naďalej zostávajú univerzálne modely v neutrálnych odtieňoch.

Popustite uzdu svojej fantázie a zakomponujte odvážne chunky tenisky do svojho jarného looku. Nebojte sa ich obuť k sukni, k šatám či ležérnemu kostýmu. Nechajte ich vyniknúť v neutrálnom outfite alebo ich skombinujte s ďalšími farebnými kúskami podľa pravidiel colorblockingu.

Kráčajte s módnymi trendmi a osviežte svoj jarný botník štýlovými farebnými teniskami, ktoré rozžiaria nielen š vzhľad ale aj deň.

Dovoľujem si vám zaslať náhľady chunky tenisiek na platoforme z aktuálnej kolekcie DEICHMANN.