ŠTÝL PODĽA PAVLÍNY NĚMCOVÉ

ŠTÝL PODĽA PAVLÍNY NĚMCOVÉ

Prinášame vám pokračovanie našich jesenných tipov na outfity v štýle topmodelky Pavlíny Němcovej. Boli vytvorené v rámci už druhej módnej spolupráce Pavlíny s Marks & Spencer a predstavujú ženský, ľahko nositeľný mix britského štýlu Marks & Spencer a parížskeho vplyvu, pod ktorým Pavlína niekoľko rokov žila.

TERAZ HRÁ HLAVNÚ ÚLOHU KOŠEĽAŠTÝL PODĽA PAVLÍNY NĚMCOVÉ
Košeľa sa ukazuje hneď v dvoch zábavných kombináciách s módnymi skrátenými nohavicami “culottes” a plisovanou sukňou v metalických tónoch. Záleží na vašej preferencii. Oba modely hravo splnia business dresscode a zaručia vám pohodlie po celý deň.

HRA NA UNIFORMU
Plisovaná sukňa, naškrobená košeľa zapnutá až ku krku a klasický britský vlnený kabát na prvý pohľad evokujú školskú uniformu. Budete vyzerať elegantne a mladistvo. Nezabudnite na originálnu kabelku!

SKRÁTENÉ DĹŽKY
Culottes sa nevytratia ani počas jesene. Pre dojem dlhej a štíhlej ŠTÝL PODĽA PAVLÍNY NĚMCOVÉsiluety košeľu tentokrát nechajte viac rozopnutú a obujte si vysoké podpätky. Pavlína má na sebe nadčasový trenčkot. K našej alternatíve krémových nohavíc a bielej košeli sa dokonale hodí vlnený kabát s čistým strihom.

O KAMPANI:
Marks & Spencer s Pavlínou Němcovou spolupracuje už druhýkrát. Tento ročník nadväzuje na úspešnú spoluprácu z minulej jesene. O styling sa tentokrát postaral stylista známych osobností Filip Vaněk a snímky zachytil popredný módny fotograf Matúš Toth. Make-up: Renata Zelinková, vlasy: Jan Balcařík. Oblečenie a doplnky sú výhradne z Marks & Spencer. Fotky budú od 15. septembra slúžiť ako inšpirácia zákazníčkam Marks & Spencer v predajniach na Slovensku.