ŠTEDRÉ VIANOCE S F&F

Najkrajšie sviatky roka budú aj tento krát šťastné, veselé a štýlové. Zábava, koncoročné večierky, Vianoce, potešenie, darčeky, Silvester, radosť?

O všetko sa postará F&F – ponuka je pestrá a lákavá!

POTEŠENIE PRE DÁMY

Lesk, oslnivá krása aj dekadencia sedemdesiatych rokov sú inšpiráciou prevečerné otupíte nadchádzajúcej párty sezóny. Metalické lurexové šaty, overaly v štýle ”culotte“, alebo dlhé a široké zamatové nohavice- to všetko a ešte viac je oslňujúca kolekcia britskej módnej značky F&F, ktorú si určite obľúbi väčšina žien. Jej súčasťou sú aj topy a krátke šaty ozdobené atraktívnou čipkou, ktorá vyzdvihuje odkaz viktoriánskej éry.

Z farieb dominuje  čierna, biela a zlatá, z materiálov flitre, umelé kožušiny a čipkové aplikácie. Rafinované výstrihy a dôraz na detail vnášajú do kolekcie osobité kúzlo. Medzi kľúčové kúsky párty kolekcie F&F, ktorých sa milovníčky módydozaistanebudú vedieť nabažiť, patria puzdrové sukne, jednoduché zamatovéšaty, či vesty a kabáty z umelej kožušiny.

Topánky zažívajú obrodenie v štýlesandálov na platformealebo ako veľmi sofistikované, čiernečlenkové “kozácky” na podpätku.Štýlovým doplnkom budú dlhé úzke šáliky pretkané zlatými a striebornými ružami. Dámske klobúky so širokým okrajom dodajú čarokaždému outfitu a eleganciuzvýraznia minimalistické listovékabelky. Jedinečným a žiadaným kúskom na večer sa určite stane minaudièrev jednoduchom, lesklom prevedení.

Kolekcia spodnej bielizne od F&F očarína Vianoce zvodnou farebnou kombináciou červeneja Champagne, ktorá dokáže navodiť túsprávnu romantickúatmosféru. V ponuke sa objavujú aj tmavšie farbya jemné čipky, ktoré dodajú nositeľkám hodvábnychpodprseniek a nohavičiekjedinečnýpocit luxusu. Bodky a ozdobné mašličky zase vnášajú do kolekcie potrebnú hravosť.

Pančuchy v jemných odtieňoch dokonale ladia s kožušinovými detailmi charakteristickými pre tohto ročnú dámsku kolekciu F&F a rovnako skvele sa hodia kspoločenským róbam. Pyžamá z jemných tkanín, ako je hodváb, satén alebo čipka sú veľmi pohodlné a viac než vhodné pre vzácne momenty odpočinku.

PÔŽITOK PRE PÁNOV

Pánska kolekcia F&F outfitov na večierky stiera hranice medzi formálnym a voľno časovým oblečením. Trik spočíva v rovnováhe a štýlovom mixovaní luxusnejších kúskov šatníka s bežnými. A to jejasná výzvaprekaždého moderného muža. Klasické smokingové sako v kombináciis úzkymi džínsami a trendovými pleteninami budeto pravé “štýlové” na večernú príležitosť. Vlnené svetre a blejzre súkľúčovým prvkom odvolávajúcim sa na uvoľnenú eleganciu70-tych rokov.

Farebná paleta naopak nepripúšťa žiadne experimenty – je založená na čiernej, polnočnej modrej, bielej, striebornej a béžovejobohatená o jesenné tony jantárovej, zlatej čiantracitovej.Čosa týka materiálov, dominuje im vlnaa tvíd. Nevyhnutnými budú ajpohodlné a hrejivé “oversized”kúsky s prvkami ručne pletených vzorov. Záver patrí trendy nadrozmerným šálom, ktoré dokonale podčiarknuležérnu eleganciu.