Nezaradené

Stavte na nový zmatňujúci púder v jedinečnej forme od AVONu! Uzavretá súťaž

TrophyStavte na nový zmatňujúci púder v jedinečnej forme od AVONu! UKONČENÁ SÚŤAŽ
Vaše žreby
0
Celkový počet žrebov
754
Zostáva dní
Ukončené

Spoločnosť AVON Cosmetics predstavuje novinku dekoratívnej kozmetiky značky AVON TRUE - púder v guľôčkach pre bezchybnú pleť, ktorý je ako stvorený do teplého letného počasia, pretože líčenie udržuje svieže a matné po celý deň.

Púder v guľôčkach pre bezchybnú pleť Objem: 22 g Bežná cena: 13,30 €

Nový zmatňujúci púder v jedinečnej forme guľôčok obsahuje mix trojfarebných púdrových guľôčok, ktoré sa dokonalo zladia k tónu vašej pleti. Novinka sa nanáša na celú tvár ako klasický púder. Dostupná je v dvoch odtieňoch.

  Púder vo forme trojfarebných guľôčok má hneď niekoľko výhod:
  • perfektne ladí s tónom vašej pleti,
  • poskytuje ľahký matný efekt,
  • jednoducho sa nanáša.
   
Táto súťaž už skončila.
close

Podmienky a pravidlá súťaže

Pre účasť v súťaži vám stačí uviesť iba svoje meno, priezvisko, adresu, tel. číslo a e-mailovú adresu do nižšie uvedeného formuláru. Svoju účasť potvrdíte kliknutím na zelené tlačítko "Zapojiť sa do súťaže."
Formát súťaží vám ponúka možnosť zvýšiť svoje šance na výhru.

Prevádzkovateľom Vašich osobných údajov je /Gert-bau s.r.o., Gorkého 3, 811 01 Bratislava, IČO: 36 674 435. Prihlásením sa prostredníctvom súťažného formulára dobrovoľne súhlasíte so spracovaním svojich osobných údajov prevádzkovateľom v zmysle § 14 zákona o ochrane osobných údajov a čl. 7 GDPR. Poskytnuté osobné údaje budú spracúvané výlučne za účelom spracovania a vyhodnotenia súťaže. Po 15 dni spracovania súťaže sa osobné údaje zlikvidujú. Poskytnutie osobných údajov, ako aj udelenie súhlasu s ich spracovaním je dobrovoľné a tento súhlas je možné kedykoľvek odvolať na e-maile redakcia@lenprezeny.sk.

Súťaže sa môžete zúčastniť do 23.6.2018. Traja z vás získajú púder v guľôčkach AVON TRUE.

Click to comment

Odpovedať

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.

To Top