Športový Dedoles: Kúsky, ktoré vás motivujú k pohybu

Zima je obdobím, kedy sa človek obvykle o niečo menej hýbe. Radšej sa zababuší pod mäkkú deku s teplým nápojom a knižkou v ruke.  No s príchodom nového roka, prichádza čas, kedy si vstúpime do svedomia a chceme začať opäť aktívne športovať. Vďaka veselým a pohodlným Dedoles produktom, bude oveľa jednoduchšie motivovať sa a ostať fit počas celého roka 2021.

 

Legíny presne podľa vášho vkusu
Ženy legíny milujú. Často sú ako ich druhá koža. Nosia ich pri športe, vo voľnom čase ale aj počas bežného dňa, keď pracujú z domu alebo upratujú. Športové legíny Dedoles sú veselý a komfortný kus odevu, ktorý ženy využijú pri cvičení, behu, tancovaní, jóge, cyklistike, turistike či prechádzke v lese. Sú vhodné na outdoorové aktivity či pohyb v interiéri. Navyše sú Dedoles legíny také pohodlné, že ich nebudete chcieť vyzliecť ani vtedy, keď budete iba sedieť doma na gauči a oddychovať. Každá žena si nájde ten pravý motív presne podľa seba. Na výber sú rôzne farebné vzory prírody, zvierat, kvetov, geometrických tvarov, ombré či mandala.

Pre radosť z pohodlia
Pokiaľ ste blázon do športu, neviete si svoje pohybové aktivity predstaviť bez pohodlnej športovej podprsenky, ktorá vás neobmedzuje a cítite sa v nej komfortne. Vedeli ste, že aj športová podprsenka môže byť módnym kúskom? Športové podprsenky Dedoles ponúkajú oboje – originálny dizajn aj pohodlie.  Každú ženu poteší extra dávka farebných vzorov na našich športových podprsenkách. Vybrať si môžete z prírodných, kvetinových či zvieracích vzorov a doladiť si podprsenku s legínami. Či už sa venujete obľúbenému športu doma alebo vonku, budete vyzerať a cítiť sa skvelo.

Štýlový doplnok nad kolená
Myslíte si, že nadkolienky už vyšli z módy? Ste na omyle! Okrem toho, že ide o veľmi moderný a obľúbený kúsok odevu, vám v nich bude zaručene príjemne teplo aj počas chladných dní. Dedoles veselé nadkolienky si môžete obliecť aj ako náhradu klasických pančúch alebo si ich obliecť priamo na nich pre ešte väčší pocit tepla. Sú ideálne k sukni, pod nohavice ale aj na domáce leňošenie. Je iba na vás, k akému oblečeniu si ich zladíte. Každá dáma si vyberie podľa svojho štýlu z kvetinových či zvieracích vzorov alebo geometrických tvarov.

Viac veselých Dedoles produktov nájdete na www.dedoles.sk