Spoločnosť KRÁSNÝ – inovatívna firma v oblasti zdravotníckej techniky

Zdroj ilustračného obrázka: Thapana_Studio - stock.adobe.com

Poďte sa s nami pozrieť na charakteristiku tejto výnimočnej firmy, ktorá na trhu pôsobí dlhé roky a zaoberá sa predajom lekárskych prístrojov, dezinfekcií a kozmetických prípravkov. Vďaka neustálemu vývoju, výskumu a poskytovaniu čo možno najvyššej kvality produktov a služieb sa etablovala ako dôveryhodný partner pre všetky medicínske odvetvia.

 

Čím sa firma zaoberá?

Táto firma pôsobí od roku 1998 a zameriava sa na vývoj, predaj, ale aj opravu a revíziu lekárskych prístrojov a techniky.

Na e-shope SZO.cz (Služby Zdravotníckym Organizáciám) je v sekcii o lekárskych prístrojoch množstvo zdravotníckej techniky, ktorá je určená pre profesionálnych zdravotníkov do nemocníc, ambulancií, ale aj pre záchranárov. Prístroje na podporu dýchania, EKG, pomôcky na resuscitáciu pacienta, ale aj antidekubitné matrace a iné. Viac o lekárskych prístrojoch a ich katalóg si môžete pozrieť na stránke: https://www.zdravotnatechnika.sk/lekarske-pristroje/.

Komplexný sprievodca svetom dezinfekcie

Firma taktiež ponúka širokú škálu dezinfekčných prostriedkov. Dezinfekcia od rúk cez nemocničné priestory až po domácnosť. K dispozícii je množstvo druhov – napríklad na dezinfikovanie plôch, nástrojov, ovzdušia, ale aj špeciálne prostriedky na dezinfekciu otvorených rán, lôžkovín, či kuchynského riadu v nemocniciach.

V ponuke nájdete napríklad aj šetrné a kvalitné dezinfekčné prostriedky francúzskej značky STÉRIDINE, ktoré sa používajú v zdravotníckom sektore, ale majú široké spektrum použitia aj v domácnostiach.

Kozmetické prípravky najvyššej kvality

Najnovšie sa spoločnosť KRÁSNÝ – zdravotnícka technika s.r.o. zaoberá aj predajom špičkových kozmetických prípravkov a prostriedkov, ktoré sú vyrobené z Aloe vera. Tieto kozmetické prípravky s najlepšími dermatologickými vlastnosťami obsahujú len prírodné látky (bez chemických konzervantov). V ponuke sú hydratačné krémy, ochranný krém, ktorý do hĺbky hydratuje, obnovuje a vyživuje pokožku, ale nájdete tu napríklad aj kavitačné prístroje.

Všetky produkty, či už ide o zdravotnícku techniku, dezinfekčné prostriedky alebo kozmetické prípravky, je možné doručiť aj na Slovensko. Máte záujem? Prečítajte si viac tu: https://www.szo.cz/cs/zdravotnicke-pristroje-dezinfekcie/.

Zdroj: Alena R.