Hudba

Speváčka Vanda pokrstí v Bratislave svoj debutový album Astrology

Speváčka Vanda sa po úspechu prvého videoklipu k piesni NotToday, v hlavnej úlohe s herečkou Gabikou Marcinkovou, vybrala na turné Vanda Astrology Promo Tour 2013 po slovenských mestách. Kým prvý koncert sa udial v rodnej Nitre, ten posledný vyvrcholí v Bratislave krstom debutového albumu Astrology. Pri výbere krstných rodičov siahla po sexi tanečníkoch z uznávanej skupiny Just Dance pod vedením Katky Štumpfovej!

Speváčka Vanda odpálila svoje koncertné turné v rodnej Nitre, kde sa dočkala búrlivých ovácií. Spolu so zoskupením Silné reči stihla prvý album Astrology predstaviť už fanúšikom v Žiline, koncert v Banskej Bystrici odspieva 15.2. a v Košiciach o deň neskôr. Prvé turné talentovanej speváčky vyvrcholí 27. 2. v Bratislave, kde Vanda svoj aktuálny album pokrstí. Veľkolepá bodka za koncertným turné bude plná charizmatických tanečníkov, výber krstných rodičov totiž Vanda nenechala na náhodu a siahla po ozajstných profesionáloch z dosiek, ktoré znamenajú svet. Album Astrology tak pokrstia sexi tanečníci z tanečnej skupiny Just Dance!

„Vanda je pozitívny živel, rovnako ako my. Preto sme neváhali a jej ponuku na krstných rodičov sme s radosťou prijali. Želáme jej novému CD a ďalšiemu klipu všetko najlepšie a nech si nájde cestu k čo najširšiemu publiku,“ praje za celý tím tanečných profesionálov Just Dance líderka Katka Štumpfová. Na krste Vandinho debutového albumu sa popri atraktívnej blond tanečníčke predstavia aj ďalší členovia tanečného zoskupenia Natália Glosíková, Matej Chren a Tomáš Antálek.

Speváčka Vanda je zo spolupráce s tanečnou elitou nadšená: „Potešil ma záujem tanečníkov z Just Dance. Je to úžasná partia mladých ľudí, ktorí vedia, čo v živote chcú.“ Nová hviezda slovenskej hudobnej scény zaujala prvým videoklipom k piesni Not Today, v ktorom si zahrala úspešná mladá herečka Gabika Marcinková so skúsenosťami priamo z Hollywoodu. Vanda nezaháľa a na každom koncerte práve prebiehajúcej tour nakrúca materiál na svoj druhý videoklip. Je tak možné, že priaznivci speváckej hviezdy sa v klipe priamo nájdu!

Rozpis koncertov:

15.2. Banská Bystrica – Klub 77

16.2. Košice – GES klub

27.2. Bratislava – Klub LOFT! – Slávnostný krt

Začiatok vždy o 20.00 hod.

To Top