Spestrite si deň chutným farebným varením

Sú nielen kvalitné a praktické, ale zároveň rozžiaria sýtymi farbami vašu kuchyňu. S hliníkovými hrncami a panvicami Ernesto si varenie skutočne užijete.

Ernesto Hliníkovom hrnci pripravíte chutné jedlo aj s malým množstvom tuku. Kvalitná, keramicky zosilnená nepriľnavá vrstva ILAG je odolná voči poškriabaniu a oderu, má dlhú životnosť a výhodou tiež je, že sa ľahko čistí. Hrnce sú odolné voči teplotám do +250 °C. Kovaný materiál je zároveň aj energeticky úsporný vďaka rýchlemu a rovnomernému rozvodu tepla. Obľúbené menu si teda pripravíte rýchlo a ľahko.

K hrncu patrí aj sklený kryt s otvorom na únik pary. Ernesto Hliníkové hrnce s priemerom 24 cm  a objemom 3,5 litra môžete použiť na prípravu jedla na všetkých druhoch sporákov, vrátane indukčných a vhodné sú aj do umývačky riadu.
Cena: 24,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-hlinikovy-hrniec-o-24-cm/p100281971

 

Pri smažení používate radšej menej tuku? Pre vás je určená Ernesto Hliníková panvica s priemerom 28 cm. Keramicky zosilnená nepriľnavá vrstva ILAG je odolná voči poškriabaniu, ľahko sa čistí a dlho vydrží, aj keď často varíte. Kovaný materiál je energeticky úsporný vďaka rýchlemu a rovnomernému rozvodu tepla. Môžete ju použiť na smaženie na všetkých druhoch sporákov, vrátane indukčných. S jej údržbou si poradí aj umývačka riadu.

Ďalšie plus? Farebné panvice si môžete krásne skombinovať s riadom Ernesto v rovnakých farebných odtieňoch – s hrncami, rýchlovarnými kanvicami na kávu a dokonca aj so sériou nožov.
Cena: 16,99 €,  Lidl-Shop

Viac info na: https://www.lidl-shop.sk/p/ernesto-hlinikova-panvica-o-28-cm/p100281972