Šperk, bez ktorého sa nezaobídete

Ženy šperky jednoducho milujú. To je neodškriepiteľný fakt. Ale sú aj tie, ktoré dajú skôr na minimalizmus, ku ktorému patria jemné náušnice a minimum alebo žiadne iné doplnky. Druhú skupinu tvoria tie, z nás, ktoré milujú všetko čím sa môžu prizdobiť. Náušnice, náramky, náhrdelníky, prstene… Sledujú všetky trendy a vymetajú stojany s bižutériou a menia ju doslovne ako ponožky.

Aj napriek tomu, že tieto dve skupiny žien majú na šperky diametrálne odlišný názor, je jeden, na ktorý nedá dopustiť ani jedna z nich. Hodinky- nenahraditeľný a najpraktickejší šperk…

 

Viac ako ozdoba

Hodiny sa na rozdiel od ostatných šperkov líšia tým, že okrem toho, že zdobia naše zápästie zároveň nám robia službu. Vďaka nim si dokážeme lepšie zorganizovať deň, doraziť na schôdzku včas, nezabudneme si vziať tabletku, vieme, aký je deň, dátum, Aj napriek tomu, že v súčasnom svete mobilných telefónov, nie je problém toto všetko zvládnuť aj bez hodín, stále ich 90%ľudí na ruke má? Prečo? Pretože kvalitné hodiny sú šperkom, ktorý v sebe snúbi krásu a dokonalý mechanizmus.

 

Rozhodnite sa pre tradíciu

Vzhľadom na to, že hodinky, nie sú len šperkom, ale aj prístrojom, treba si dobre rozmyslieť investíciu. Najlepšie je siahnuť po hodinkách s dlhou tradíciou. K takým patrí aj švajčiarska značka Tissot, ktorá v tomto roku oslávila už 160 výročie svojej existencie. Produkty tejto značky sú známe vďaka svojej inovácií, používaní najkvalitnejších materiálov a zároveň prijateľnej ceny. V ich ponuke nájdete nielen športové modely, ale ja veľmi elegantné kúsky.

 

Moderné a dynamické

Dnešný svet je plný inovačných technológií. Tie neobišli ani svet hodiniek. Vidieť to nielen v silikónových náramkoch, ale aj v neustálom zdokonaľovaní mechanizmu, vďaka čomu tikajú na tisícinu sekundy presne. Inovácie sa týkajú aj dizajnu, ktorý sa stále posúva dopredu. Je dynamický, súčasný, presne taký, aby vyhovoval súčasnému modernému človeku. Takouto filozofiou sa riadi aj značka Certina. Tá ponúka dizajn, ktorému neodolá žiaden nadšenec extrémneho športu, ale zároveň si na svoje príde aj každá elegantná dáma. A tak by to malo byť. Každá dobrá značka, by sa mala snažiť vyhovieť požiadavkám súčasného človeka. Čo nie je jednoduché, pretože súčasný človek je nielen náročný, ale aj veľmi rozmanitý.

Zdroj: http://www.certina.com, http://www.tissot.ch