SPÄŤ DO ŠKOLY – RESERVED KIDS jeseň/zima 17

Reserved detská móda

Novú kolekciu Reserved Kids tvorí zmes športového štýlu. Stretávajú sa tu hip-hopové témy so šibalským kúzlom, ktoré dominuje dievčenskej i chlapčenskej línii značky pre novú sezónu.

Kolekcia jeseň/zima 17 kladie dôraz na návrat do športového štýlu, komfortu a módnej denimovej klasiky s prídavkom najnovších trendov. Kolekcia je bohatá na športové mikiny, flanelové košele, teplákové nohavice, košele a tričká s potlačou so športovou témou. Každý model je ozdobený originálnym detailom, ktorý umožňuje zdôrazniť individuálny štýl a prelomiť športovú klasiku. Časť kolekcie je v tlmených odtieňoch šedej, khaki, farbe granátového jablka a modrej. Nechýbajú silné pop artové motívy.

Druhú časť tvorí žiarivá žltá, intenzívna zelená a silná červená, ktoré dodávajú energiu. V kolekcii sa objavuje Mickey Mouse motív, ktorý je skutočným hitom kolekcie. Nájdete ho na oblečení i doplnkoch. Školská línia je tiež návratom do klasiky, a to so zmesou najnovších trendov. Dievčenské blúzky zdobia napríklad módne volániky. Dokonale sa kombinujú s elastickými denimovými nohavicami a mini sukňami v štýle 90. rokov. Nová kolekcia Reserved Kids je aj elegantnou zmesou pletenej módy i teplej a pohodlnej džínsoviny. Popri tom sa nezabúda na posledné trendy.

Radosť nosiť a vkročiť do novej sezóny v kolekcii Reserved Kids jeseň/zima 17.