SOS správy z prsta, ktoré vás môžu zachrániť

Pandémia nás mnohé naučila. Napríklad aj to, že okrem kvalitného digitálneho teplomera  a ochranných rúšok sa oplatí mať v domácej lekárničke aj spoľahlivý pulzný oxymeter. Stačí doň vložiť prst a za pár sekúnd viete, či je váš srdcový tep a okysličenie krvi v poriadku.

Práve pri ochorení Covid-19 bol údaj o nízkej saturácii krvi kyslíkom rozhodujúci pre okamžité kontaktovanie záchrannej služby alebo pre prevoz do nemocnice. Preto by ani vám nemal chýbať v domácej lekárničke pulzný oxymeter Orava Oxi-1, hlavne ak patríte k rizikovým skupinám obyvateľstva, trpíte kardiovaskulárnymi problémami, máte astmu, ak sa intenzívne venujete športu, alebo kvôli práci či aktívnemu resetu trávite čas vo výškach. Orava Oxi-1 vám za pár sekúnd s klinickou presnosťou zmeria v pohodlí domova, hoci aj uprostred noci, okysličenie krvi a srdcový tep. Jednoducho a intuitívne sa obsluhuje, manipuláciu s ním zvládnu aj starší ľudia. Namerané hodnoty zobrazuje prehľadne na dvojfarebnom OLED displeji, ktorý je ľahko čitateľný aj pre seniorov. Môže byť váš za 39 €.
www.orava.eu

  1. Pre účasť v súťaži je potrebné uviesť vaše meno, priezvisko, poštovú adresu kam môžeme výhru zaslať, e-mailovú adresu, tel. číslo a súhlasiť s podmienkami súťaže. Následne môžete pokračovať kliknutím na tlačidlo “Začať“.
  2. Po vybraní správnej odpovede kliknite na tlačítko “Dokončiť

Súťaže sa môžete zúčastniť do 12.6.2021. Jeden z vás za správnu odpoveď získa pulzný oxymeter Orava Oxi-1.

Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte udať text.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte napísať emailovú adresu.
Musíte špecifikovať číslo.
Musíte vyplniť toto pole.